حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

تاکید آیت‌الله مقتدایی بر توسعه طرح اعزام اساتید مفسر قرآن به سراسر کشور

آیت‌الله مرتضی مقتدایی

آیت‌الله مرتضی مقتدایی پنج‌شنبه شب طی سخنانی در مراسم اختتامیه طرح اعزام اساتید حوزوی مفسر قرآن کریم که در دارالقرآن علامه طباطبایی (ره) برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر ویژه از دست اندرکاران این طرح ابراز داشت: حقیقتاً کار بسیار خوبی است این که ۱۶۰ نفر از اساتید و نخبگان حوزه به عنوان مفسر قرآن در ماه مبارک رمضان به اقصی نقاط کشور رفته و به تفسیر آیات نورانی کلام وحی پرداخته اند. مقتدایی

وی افزود: این حرکت عظیم از دیگر برکاتی است که از بیت مرحوم علامه طباطبایی(ره) سرچشمه گرفته و انشاالله باید کوشید که سال به سال این حرکت مبارک در کل کشور توسعه یابد و بر تعداد اساتید مفسر که به مناطق می روند، افزوده شود.

دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه همچنین گفت: مردم ما شیفته درک معارف و آموزه های ناب قرآنی هستند و این گونه طرح ها و برنامه ها، زمینه خوبی فراهم می کند که بیش از پیش در ساحت نورانی قرآن کریم از برکات بی پایان آن به خصوص در ماه مبارک رمضان بهره مند شوند.

وی ادامه داد: به نظر بنده یکی از کارهای خوبی که در این راستا می شود انجام داد این است که تجارب ارزشمند اساتید مفسر قرآن در این سفرهای نورانی ثبت و ضبط شده و به صورت کتاب و جزوه و یا مقاله در اختیار عموم علاقه مندان و به خصوص طلاب جوان قرار گیرد تا از این تجربه های ارزشمند سفر تبلیغی برای توفیقات آینده خود بهره مند شوند.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 15 =