حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

همایش آموزشی زوج های آسمانی

معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان

همایش آموزشی زوج های آسمانی ویژه طلاب جوان مزدوج حوزه علمیه اصفهان برای دهمین بار متوالی با هدف آشنایی با سبک زندگی اسلامی و قواعد زندگی مشترک برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین غزالی گفت: یکی از برنامه های مهم بخش خانواده و مشاوره معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه استان اصفهان، برگزاری دوره های آموزشی ویژه طلاب جوان است که این همایش در راستای دانش افزایی و آشنایی با سبک زندگی اسلامی، قواعد زندگی مشترک است، آشنایی با شخصیت زن و مرد و حالات روحی هر کدام، مسائل زناشویی، هدف از زندگی و…. در یک کارگاه ۲ ساعته برگزار می شود

۱

ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: دهمین همایش زوج های آسمانی از ساعت ۱۸ در محل مهدیه حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) برگزار شد و از اساتید همچون حجج اسلام شهباز و رضوانی و سرکار خانم تقی زاده استفاده شد. و هدیه فرهنگی شامل کتاب عشق من فرزند من، کتاب خانواده از مقام معظم رهبری دامت برکاته، کتاب نسیم زندگی به همه شرکت کنندگان ارائه شد و به قید قرعه به پنج نفر از شرکت کنندگان در جلسه پتو هدیه شد و همچنین هدیه ای از سوی دفتر آیت الله العظمی مظاهری (حفظه الله) و آیت الله طباطبایی نژاد (حفظه الله) به حساب زوجهای جوان طلبه واریز شد.

مسئول واحد قرآن و تهذیب حوزه علمیه در انتها به بیان نحوه برگزاری همایش پرداخت و گفت: در ابتدا برنامه با قرائت قرآن در ساعت ۱۸:۳۰  آغاز شد و پس از آن جلسه مشترک برای آقایان و خواهران با سخنرانی حجت الاسلام شهباز تشکیل گردیدو در ادامه برنامه مداحی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (علیها سلام) توسط جناب حجت الاسلام کوهکن اجرا گردید. پس از آن جلسه اختصاصی برای آقایان با سخنرانی حجت الاسلام رضوانی و جلسه اختصاصی برای خواهران توسط سرکار خانم تقی زاده انجام شد و این همایش با برپایی نماز جماعت، قرعه کشی ویژه حاضرین در جلسه و صرف شام پایان یافت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 16 =