حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

فروشگاه حوزه علمیه ویژه طلاب و خانواده ها ، آماده ی خدمات دهی می باشد

آقای محسن سیلانی

برای رفاه بیشتر طلاب، وام قرض الحسنه مختص خرید کالا از فروشگاه حوزه علمیه به طلاب محترم تعلق می گیرد که در سطوح مختلف متفاوت است.

معاون اداری مالی حوزه علمیه اصفهان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه اصفهان خبر داد: فروشگاه حوزه علمیه اصفهان جهت رفاه طلاب و خانواده محترم ایشان اقدام به عرضه مواد غذایی و لوازم خانگی  نموده است و سیاست بر این است که  عرضه کالا با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه برای طلاب مد نظر قرار گیرد.

در این خصوص ، طلاب و خانواده ی محترمشان می توانند در محیطی سالم ، ملزومات خود را تهیه کنند و تقریبا همه آنچه مورد نیاز خانواده می باشد اعم از خوراکی و لوازم منزل در فروشگاه موجود است  .

محسن سیلانی با اشاره به لوازم عرضه شده در فروشگاه گفت: فروشگاه حوزه علمیه دارای ۶ غرفه می باشد که عبارتند از غرفه گوشت، غرفه مواد خوراکی، غرفه مرغ، غرفه لوازم خانگی، غرفه انگشتر و عطر و غرفه عینک.

سیلانی افزود: برای رفاه بیشتر طلاب، وام قرض الحسنه مختص خرید کالا از فروشگاه حوزه علمیه به ایشان تعلق می گیرد که در سطوح مختلف متفاوت است.

پایه های ۳ الی ۶ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
پایه های ۶ الی ۱۰ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
اساتید حوزه علمیه ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
خواهران طلبه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

وی در پایان با اشاره به توزیع سبد کالا در بین طلاب گفت: در سال گذشته و سال جاری و در ماه مبارک رمضان با هماهنگی های انجام شده، جهت رفاه حال طلاب، اقدام به توزیع سبد کالا توسط فروشگاه حوزه علمیه صورت پذیرفته و طلاب معزز جهت دریافت سبد کالا و استفاده از خدمات، می توانند با کارت ملی و کارت رایانه خود از ساعت ۸ الی ۱۵ و روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ به فروشگاه حوزه مراجعه نمایند.

آدرس : اصفهان خیابان آیت الله حکیم ، بن بست شهید میثمی جنب پارکینگ مدرسه صدر بازار تلفن ۳۲۲۰۹۹۹۳

 

حوزه علمیه اصفهان

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =