حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

ایران اجازه سلطه آمریکا بر سوریه و عراق را نداد

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، گفت: عده ای می‌گویند انقلاب چه کاری انجام داده در حالی که همین استقلال کنونی جمهوری اسلامی به برکت انقلاب است.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره ۲۵ شهید دهستان علیا در مسجدالنبی روستای ومکان اردستان اظهار کرد: بهترین چیزی که انسان را به خدا نزدیک می کند و وسیله رسیدن به خداست، ایمان به خدا و رسول خداست و بعد از آن جهاد در راه خدا است که خیلی مهم خواهد بود.

وی افزود: جهاد در راه خدا همچون قله ای است که انسان باید به آن برسد تا پیروز شود و خیلی ها هم موفق نخواهند شد، که شهدا به آن قله اسلام رسیده اند و موفق شده اند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: شهدا جان دادند که حکومت اسلامی برپا باشد و ما اکنون در امنیت زندگی کنیم؛ پس باید قدردان این جان فشانی ها بود و اگر در زمان کنونی هم شهدای مدافع حرم نبودند امنیت و عزتی به این معنا نداشتیم.

اگر ایران نبود هم سوریه و هم عراق شکست خورده بودند

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان این که آمریکا می‌خواهد همه دنیا تحت سلطه آن ها باشد، تصریح کرد: آن ها می‌خواستند سوریه را بگیرند ولی جمهوری اسلامی اجازه نداد و اگر ایران نبود هم سوریه و هم عراق شکست خورده بودند.

وی همچنین در ادامه به تبلیغات دشمن در فضاهای مجازی مبنی بر عدم کارایی جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: هیچ کشوری جز جمهوری اسلامی نتوانسته با این حجم تحریم و مشکلات دوام بیاورد و این خود موجب عصبانیت بیشتر دشمن شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان تأکید کرد: عده ای می‌گویند انقلاب چه کاری انجام داده در حالی که همین استقلال کنونی جمهوری اسلامی به برکت انقلاب است و برای نمونه کشوری مثل ژاپن با وجود پیشرفت های اقتصادی که داشته است تحت سلطه آمریکا است و حتی ارتش برای خود ندارد.

آیت الله طباطبایی نژاد به صحبت های رئیس جمهور آمریکا مبنی بر مذاکره بدون پیش شرط با ایران اشاره کرد و افزود: روز بعد از این اظهارات، وزیر امور خارجه آمریکا ۱۲ شرط از جمله این که ایران دست از انقلابی گری بردارد، ارتش را بررسی کنند و برای ابد هسته ای را کنار بگذارند بود و نباید باور کرد که آمریکا حاضر هست با ایران مذاکره کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + بیست =