حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

کتاب «مظلوم بی یاور» رونمایی شد + تصاویر

حجت الاسلام و المسلمین کریم کشکولی:

کتاب «مظلوم بی یاور» با موضوع تشریح و تفسیر زیارت عاشورا، در مدرسه علمیه ابا صالح(عج) اصفهان رونمایی شد.

 حجت الاسلام و المسلمین کریم کشکولی، مدیر مدرسه علمیه ابا صالح (عج) اصفهان در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب «مظلوم بی یاور» اظهار کرد:  کتابی که رونمایی می شود، شامل سلسله جلسات حقیر در باب زیارت عاشورا در دانشکده غدیر سپاه در سال حماسه حسینی است.

وی بیان کرد: در آن زمان مطالب به صورت سی دی و جزوه پخش شد که بعد از اصرار مخاطبین، بعد از یک دهه تلاش به لطف ابا عبدالله الحسین(ع)، امسال همزمان با ایام اربعین حسینی به چاپ رسید و امیداوریم منشا برکات معنویتی شود.

مدیر مدرسه علمیه ابا صالح (عج) اصفهان عنوان کرد: این کتاب ۳۲ فراز دارد که در هر فراز مطالبی خاص مرتبط با زیارت عاشورا بیان شده است؛ سرفصل های این  کتاب ناظر بر ۱۵ مقامی است که در زیارت عاشورا آورده شده است.

وی ادامه داد:  در برابر ۱۵ مقام مطرح شده ۱۵ لعن وجود دارد و در زیارت عاشورا هر مقامی در مقابل یک لعن قرار دارد؛ معتقدم معارفی که در زیارت عاشوراست  در هیچ زیارتی دیگر این چنین مشاهده نکرده ام.

 مدیر مدرسه علمیه اباصالح(عج) اصفهان تصریح کرد: یکی از بزرگترین مقام ها آورده شده در زیارت عاشورا ارتباط شخص زائر با ابا عبدالله الحسین(ع) است که این ارتباط می تواند خیلی سازنده باشد.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − سیزده =