حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

ارسال یک هزار و ۳۵۶ اثر به جشنواره علامه حلی اصفهان

مسئول واحد پژوهش حوزه علمیه اصفهان از برگزاری اختتامیه هشتمین جشنواره علامه حلی استان با حضور دبیر شورای عالی حوزه های علمیه خبرداد.

محمد اکبری درباره آخرین اخبار واحد پژوهش مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: امسال مراسم اختتامیه هشتیمن جشنواره علامه حلی استان، پنج شنبه اول آذرماه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه آیین اختتامیه با سخنرانی مدعو ویژه آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه های علمیه، در سالن اهل بیت(ع) برگزار می شود، گفت: در این جلسه از آثار منتخیبن برتر حوزه های علمیه خواهران و برادران در زمینه پزوهشی تقدیر و تجلیل به عمل می آید.

مسئول واحد پژوهش حوزه علمیه اصفهان افزود: آثار رسیده به دبیرخانه هشتمین جشنواره علامه حلی استان از حوزه های علمیه خواهران و برادران بالغ بر یک هزارو ۳۵۶ اثر بوده که پس از ارزیابی و داوری متعدد توسط اساتید سطوح عالی، ۵۱ اثر به مرحله نهایی راه یافت.

وی ادامه داد: در نهایت پس از داوری نهایی و تخصصی ۵۱ اثر انتخاب شده، ۲۵ اثر به عنوان آثار برتر برگزیده شده اند که ۱۰ اثر از حوزه علمیه برادران و ۱۵ اثر از حوزه علمیه خواهران را شامل می شود.

اکبری تصریح کرد: رتبه های اول و دوم وسوم در هر گروه علمی شامل علوم انسانی مرتبط با دین، تفسیر، فقه و حقوق، معارف و تاریخ، فلسفه منطق و کلام است و همچنین داوران ۱۵ نفر از طلاب را شایسته تقدیر و قابل تحسین دانسته اند، از آثاری که بالای نمره ۸۰ را کسب کرده اند تقدیر و تجلیل می شود.

وی با تاکید براینکه آثار رسیده به این جشنواره شامل پایان نامه سطح ۳، تحقیق پایانی سطح ۲، کتاب سطح ۲، مقاله سطح ۱ و ۲ و ۳ نیزداشته ایم.

مسئول واحد پژوهش حوزه علمیه اصفهان اذعان کرد: داشتن شرط سنی حداکثر ۳۱ سال از جمله شرایط شرکت طلاب حوزه علمیه خواهران و برادران در جشنواره علامه حلی امسال بود.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =