حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

بیانیه حوزه علمیه اصفهان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

حوزه های علمیه استان اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و شعار مرگ بر آمریکا است.

اکنون که سیاستهای دد منشانه ی امریکای خیانتکار و متحدین منطقه ای او علیه جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته و دشمنی دیرینه خود را با ملت شهید پرور ایران با تمدید تحریم ها به اوج خود رسانده است.

شایسته است در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، مردم شهید پرور و انقلابی فریاد مقاومت و ایستادگی را در مقابل یزیدیان زمان سرداده و همگام و همزبان با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) حماسه ای دیگر بیافرینند.

حوزه های علمیه استان اصفهان، اساتید و طلاب ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه شعار مرگ بر امریکا نمایش ایستادگی و مقاومت ملت سرافراز ایران اسلامی در برابر زیاده خواهی های امریکاست، از مردم مومن و انقلابی به حضور پرشور در راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان دعوت می کنند.

۱۳ آبانی که رئیس جمهور کنونی امریکا بر آن است تا با حربه ی تحریم های اقتصادی، آزموده را بار دیگر بیازماید و ملتی را به مبارزه طلبی فرا بخواند که طی گذشت چهار دهه از انقلاب، در کوره های امتحانات بزرگ الهی همواره سربلند بیرون آمده است. ملتی که فرزند عاشوراست و با نگاه به صبح ظهور تصمیم دارد تا آرمانهای امام و شهدا را تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی محقق سازد.

ما حوزویان، اساتید و جامعه ی روحانیت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار جهانی در این روز بزرگ، ضمن شرکت در این راهپیمایی عظیم مردمی، پایبندی خود را به اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی اعلام و پیمان می بندیم تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) همواره حافظ و چشم بینای انقلاب اسلامی و روشن کننده ی راه برای ملت سربلند ایران باشیم و با حضور در صحنه های مبارزه، مشتی محکم بر دهان معاندین و خصوصا امریکای جنایتکار خواهیم زد.

 

مرکز مدیریت، اساتید و طلاب حوزه های علمیه استان اصفهان

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + نه =