حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

سامانه کالینان در اختیار طلاب قرار گرفته است

رسول دریس در توضیح نحوه خرید غذا توسط طلاب گفت: طلاب شب خواب می‌توانند برای رزرو غذا (صبحانه و ناهار) به سامانه تغذیه کالینان به نشانی اینترنتی www.food.esfhozeh.ir  مراجعه و پس از آن، در مراجعه حضوری به سلف مدرسه خود، با در دست داشتن کارت تغذیه، غذای خود را دریافت نمایند. کالینان 

وی افزود: برنامه غذایی به صورت ماهانه در سامانه کالینان قابل مشاهده است و طلاب می‌توانند نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند. امکان رزرو غذا حداکثر تا ۴۸ ساعت قبل از تحویل غذا می باشد.

مسئول سامانه تغذیه گفت: اﻓﺰاﻳﺶ اﻋﺘﺒﺎر در ﺳﻴﺴﺘﻢ کالینان ﺑﺼﻮرت اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ اﻧﺠﺎم ﻣﻲ‌ﺷﻮد. برای این کار ﻻزم اﺳﺖ، ﻛﺎرﺑﺮان ﻳﻜﻲ از ﻛﺎرت‌ﻫﺎی ﺑﺎﻧﻜﻲ و ﻳﺎ ﻣؤﺳﺴﺎت ﻣﺎﻟﻲ ﻋﻀﻮ ﺷﺘﺎب همراه با رمز دوم را در اختیار داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ و نام کاربری طلاب عزیز همان کد ملی ایشان بوده و کلمه عبور را باید از مسئول مالی مدرسه علمیه خود دریافت نمایند.

وی در پایان ابراز داشت: طبق دستورالعمل تغذیه مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان صبحانه به طلاب و اساتیدی تعلق می گیرد که از ابتدای صبح در مدرسه کلاس دارند و ناهار برای طلاب و اساتیدی قابل سفارش است که یا به صورت شب خواب در مدرسه اقامت دارند و یا اینکه علاوه بر صبح، یک یا دو کلاس نیز در بعد از ظهر دارند و تردد آنها به منزل مشکل می باشد.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =