حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

اجرای سند ۲۰۳۰ پیاده کردن فرهنگ آمریکا در کشور است

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اجرای سند ۲۰۳۰ به معنای پیاده کردن فرهنگ آمریکا در کشور است.

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در جلسه سخنرانی شب گذشته که در مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در جنب میدان امام برگزار شد، گفت: بنده از روانشناس های داخلی خودمان ناراحت هستم که چرا عین چیزی که در خارج وجود دارد را می خواهند در کشور پیاده کنند و با شخص عالم مشورت نمی کنند.

وی در ادامه سلسله مباحث مربوط به شهوت افزود: آمریکایی ها سند ۲۰۳۰ را برای نفوذ فکری و فرهنگی خود در کشور ما برنامه ریزی کردند تا ذهن مسؤولان ما را عوض کنند و افکار آن ها را در کشور پیاده کنند.

آیت الله مهدوی خاطرنشان کرد: معاون اول رئیس جمهور این سند را امضا کرد و به کل کشور فرستاد تا اجرا شود ولی رهبری با شدت با این قضیه برخورد کردند، متأسفانه دولت بعد از سخنان رهبر معظم انقلاب سند را از بین نبردند و گفتند فعلاً ملقی شده است و همین مشکلاتی را برای استان ها در پی داشته است ازجمله استان اصفهان که دو سه ماه پیش شهرداری شعرهایی در موضع تحریک جنسی برای کودکان را در مجله ای چاپ کرده بود که بچه ها بخوانند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: دیدگاه غربی ها با ما تفاوت دارد و آن ها فرهنگ خاص خودشان را دارند، برای آن ها روابط نامشروع و هم جنس بازی امری عادی است و رسماً آن را اعلام می کنند از جمله رئیس جمهور آمریکا که روابط نامشروع از او نیز گزارش شده است و همه شان از یک وادی اند خواه در کلیسا باشند یا ارتش و یا این که قاضی باشند.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: کثافت کاری در  فرهنگ آمریکایی ها رایج است و به همین دلیل برای جلوگیری از بیماری ها و شیوع ایدز تصمیم گرفتند که از کودکی این مسائل جنسی را به بچه ها آموزش دهند، بعضی افراد گاهی در دانشگاه ها همین صحبت را ترویج می کنند که حرف درستی است و در آموزش و پروش استان اصفهان نیز برخی مدارس این صحبت را تأیید کردند و همین مسائل را در مدارس مطرح می کنند.

استاد اخلاق حوزه علمیه ابراز کرد: اجرای سند ۲۰۳۰ به معنای پیاده کردن فرهنگ آمریکا در کشور است، فرد نباید از کودکی ذهنش درگیر این گونه مسائل شود حتی در جوانی هم اگر فعلاً قصد ازدواج ندارد عاقلانه نیست که از الان فکرش را مشغول کند و هرگاه قصد ازدواج پیدا کرد کم کم این مسائل را باید با او مطرح کرد.

آیت الله مهدوی ادامه داد: کودک زمانی که نزدیک سن بلوغ می شود باید نشانه های بلوغ را به او آموزش دهیم و قبل از آن برای بچه خوب نیست و شیطان هم در این میان از وسوسه کردن دست بردار نیست، بنده از روانشناس های داخلی خودمان ناراحت هستم که چرا عین چیزی که در خارج وجود دارد را می خواهند در کشور پیاده کنند و با شخص عالم مشورت نمی کنند.

وی در پایان گفت: فرزندان ما نباید تا وقتی که می خواهند ازدواج کنند فکرشان درگیر شهوت شود و باید روحیه پاکدامنی و عادت به رفتار سالم در آن ها باشد، نوع رفتار پدر و مادر با فرزند بسیار تأثیر گذار است و می تواند قوه شهوت را در وجود فرزند بیدار کند و یا او را با روحیه عفت ورزی آشنا و بزرگ کند.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =