حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

تسهیلات ویژه ای به ممتازان آموزشی در نمایشگاه کتاب حوزویان ارائه شود

حجت الاسلام محسن جلالی

حجت الاسلام جلالی با تاکید بر حضور حداکثری ناشران و مراکز دینی فعال در حوزه نشر و چاپ کتاب در نمایشگاه کتاب ویژه حوزویان دراصفهان گفت: دراین نمایشگاه باید تسهیلات ویژه ای به ممتازین آموزشی همچون بن های تخفیف ارائه شود.

حجت الاسلام محسن جلالی در نشست هم اندیشی با مسئولین اداره کل ارشاد اسلامی پیرامون برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه حوزویان، اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاهی برای قشر طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان اقدامی شایسته و بایسته در شرایط کنونی است. آموزشی

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب حوزویان می تواند همراه با برنامه های جنبی چون برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، دعوت از مولفین برجسته حوزوی، نویسندگان مطرح کشوری و اساتید برجسته در امر نویسندگی باشد، گفت: تعیین زمان مناسب برای استفاده حداکثری طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان از این نمایشگاه بسیار حائز اهمیت است.

معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه اصفهان یادآورشد: حدود ۵ هزار طلبه در سطح مقدماتی از پایه ۱تا ۱۰  و قریب به ۳ هزار طلبه در سطح خارج مشغول به تحصیل هستند که تعداد طلاب جامعه المصطفی اصفهان، حوزه علمیه خواهران و دیگر مراکز و دانشگاه های آموزش عالی مرتبط با حوزه علمیه و مباحث دینی می توانند جامعه مخاطب این نمایشگاه تخصصی باشد.

وی افزود: به طور قطع باید در این نمایشگاه کتاب تخصصی تسهیلات ویژه ای برای اساتید و ممتازین آموزشی حوزه علمیه اصفهان تحت عنوان بن های تخفیف به صورت هدفمند برنامه ریزی شود، حمایت خاص از ممتازین حوزوی در این شرایط اقتصادی لازم و ضروری است.

در پایان این نشست، قرار شد که نمایندگان دو نهاد پیرامون تعیین زمان ومکان مناسب برگزاری نمایشگاه کتاب تخصصی ویژه حوزویان جلساتی را برگزار کنند.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 7 =