حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

برخی سال‌ها بر سفر سفره انقلاب نشستند اما علیه نظام شمشیر کشیدند/ باید مراقب فتنه های بزرگ تر بود

حجت الاسلام احمد سالک

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: سران فتنه مدت ها سر سفره انقلاب نشستند، حقوق گرفتند و زندگی کردند اما به دستور اربابان آمریکایی‌، اسراییلی و اروپاییشان شمشیر در مقابل ولایت کشیدند؛ چنین افرادی نزد آزادی خواهان جهان منفور باقی خواهند ماند.

حجت الاسلام احمد سالک اظهار کرد: ۹ دی ماه یکی از برگ های زرین تاریخ پیروزمند انقلاب اسلامی ایران است، مردم با بصیرت و به پا خواسته ای است که پاسخی محکم و کوبنده به مدیریت جریان فتته در داخل و خارج کشور دادند و این پاسخ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. فتنه 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درس‌ها و عبرت‌ها از ۹ دی، تصریح کرد: باید دشمنان داخلی و خارجی را بشناسیم؛ شناخت این دشمنان از طریق بیانات؛ نوشته‌ها و طرح‌های آن‌ها و نوع برخوردهایشان محقق می‌شود و امروز شاهدیم که استکبار جهانی چگونه با کشورها رفتار می‌کند.

وی افزود: باید جریان نفود در داخل کشور در تمام رده ها و در لایه های زیرین که در بعضی از وزارت خانه‌ها حضور دارند و طراح هستند و مسایل را پیگیری می‌کنند را شناسایی کرد و دستگاه قضایی باید با آن ها برخورد قاطع داشته باشد.

سالک خاطرنشان کرد: وحدت امت حول محور ولایت موضوع بسیار ارزشمندی است که باید تقویت کنیم؛ وحدت امتی که با بصیرت، عالم، آگاه، موقع شناس، امام شناس و دشمن شناس است و بموقع در صحنه برای دفاع از نظام و اسلام حاضر می‌شود.

احمد سالک عنوان کرد: سران فتنه و کسانی که در فتنه ۸۸ حضور پیدا کردند در بین مردم در داخل و کسانی که در جهان ازادی خواه هستند منفورترین انسان ها هستند چرا که مدت ها سر سفره انقلاب نشستند حقوق گرفتند و زندگی کردند اما به دستور اربابان آمریکایی‌، اسراییلی و اروپاییشان شمشیر در مقابل ولایت کشیدند؛ این فتنه گران باید محاکمه شوند و این همه خونی که ریخته و افرادی که کشته شدند و اموال شخصی و عمومی را آتش زده شد را پاسخ گو باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که در داخل و خارج مجلس شورای اسلامی دنبال رفع حصر از سران فتنه هستند اگر چنین نیتی داشته باشند به مقتضای آیات و روایات در تمام آنچه اتفاق افتاده شریک اند.

احمد سالک اذعان کرد: باید مراقب فتنه بزرگتر باشیم که هر ۱۰ سال استکبار برای ما نقشه کشیده و امروز در بحث ارز و مسائل این چنینی گوشه هایی از فتنه بزرگتر را می بینیم و لذا باید دقت کافی داشت و تبعیت از رهبری و حفظ وحدت امت پاسخ جریان های داخلی و خارجی خواهد بود و باعث نجات ما خواهد بود.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =