حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

مردم با وجود مشکلات اقتصادی، پای انقلاب ایستاده اند

حجت الاسلام علیرضا باطنی

جانشین مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان گفت: مردم در عین حالی که از دولت و عوامل اجرایی رفع مشکلات را مطالبه می‌کنند به دشمن یاداور می‌شوند ما با پای انقلاب ایستاده ایم، البته طبیعی است که انقلابی بودن هزینه دارد و مردم نشان دادند که پایه هزینه ایستاده‌اند.

حجت الاسلام علیرضا باطنی در حاشیه راهپیمایی ۹ دی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تا این مردم‌ پای انقلاب هستند نباید نگران انقلاب بود؛ اتفاقاتی که در سال ۸۸ افتاد و جنگ احزاب علیه انقلابمان شکل گرفت باید مردم نشان می‌دادند که انقلابشان را دوست دارند و از خودشان می‌دانند و تا جان در بدن دارند در راه انقلابشان هستند و مشت محکمی به دهان دشمن بزنند.

جانشین مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: اینگونه نیست که خباثت‌هاو فتنه های دشمن را به سال ۸۸ خلاصه کنیم و همواره دشمنان در حال طراحی توسعه و اجرای نقشه‌های شوم هستند و لذا مردم هم باید نشان بدهند هر لحظه ای که لازم باشد در میدان هستند و بر آرمان‌های انقلابشان و فرمایشات رهبری ایستادند.

وی افزود: مردم فهیم ما بین مشکلات داخلی و سوء مدیریت ها با اصل نظام، انقلاب و آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و تدابیر مقام معظم رهبری تفکیک قائل می‌شوند و این دو را از هم جدا می‌دانند.

باطنی در ادامه گفت: این گونه نیست که کسانی که در حماسه ۹ دی‌ماه شرکت می کنند مشکلات اقتصادی ندارند؛ در عین حالی که از دولت و عوامل اجرایی رفع مشکلات را مطالبه می‌کنند به دشمن یاداور می‌شوند ما با پای انقلاب ایستاده ایم، البته طبیعی است که انقلابی بودن هزینه دارد و مردم نشان دادند که پایه هزینه ایستاده‌اند.

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 5 =