حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

ثبت نام اینترنتی روحانیون برای دیدار با رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دی

حجت الاسلام والمسلمین حمید نوروزنژاد

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: روحانیون جهت میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در یوم الله ۱۹ دی می توانند، از یازدهم الی پانزدهم دی ماه به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حمید نوروزنژاد در گفت وگویی با گرامیداشت دهه بصیرت، تصریح کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به حول و قوه الهی بمناسبت دهه بصیرت و در آستانه فرارسیدن ۱۹ دی نسبت به ثبت نام و اعزام طلاب اقدام می کند. دیدار 

وی افزود: براین اساس با عنایت به هماهنگی به عمل آمده و تصویب شورای روابط عمومی مرکز حوزوی و در راستای تکریم طلاب محترم، امسال برای اولین بار ثبت نام از طلاب محترم جهت میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در سالروز قیام مردم قم (۱۹ دی) بصورت اینترنتی صورت می پذیرد.

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: براین اساس طلاب علاقه مند فرصت دارند جهت ثبت نام از روز سه شنبه ۱۱ دی ماه۹۷ تا شنبه ۱۵ دی ماه ۹۷ با مراجعه به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به نشانی WWW.DTE.IR اطلاعات درخواستی را با در نظر گرفتن نکات قید شده، ثبت کنند.

وی با اشاره به اشتیاق طلاب برای حضور در کاروان میثاق با ولایت گفت: به دلیل محدودیت در سهمیه و عدم امکان اعزام همه ثبت نام کنندگان، انتخاب به صورت قرعه کشی و با حضور نمایندگان مراکز حوزوی انجام خواهد شد.

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =