حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

بازدید اعضای دفتر برنامه ریزی و نظارت مرکز مدیریت حوزه از مدارس علمیه اصفهان

دفتر برنامه ریزی و نظارت

اعضای دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه های علمیه اصفهان با مسئولیت آقای یونس غفاری مسئول واحد برنامه و بودجه از مدارس علمیه امیرالمؤمنین (علیه السلام)، حضرت صاحب الامر (عج) و جامعه المهدی (عج) در اصفهان، بازدید کردند.

اعضای دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه های علمیه اصفهان، طی بازدید از برخی از مدارس علمیه شهرستان اصفهان، از روند اداری و علمی آنان مطلع شدند.

آقای یونس غفاری گفت: در این دیدارها، مدیران این مدارس علمیه به ارائه گزارشی از تعداد طلاب، تعداد اساتید، تعداد کادر مدرسه و همچنین وضعیت آموزشی، پژوهشی، تهذیبی و تبلیغی مدرسه پرداختند که در این گزارشات به حضور مداوم و جدی مدیر محترم مدرسه جناب حجت الاسلام و المسلمین رنجبر، اقامه نماز صبح و استقرار تا نماز مغرب و عشا در درون مدرسه، ارتباط صمیمی طلاب با مدیر مدرسه و محبوبیت ایشان در بین طلاب مدرسه و کارکنان، برگزاری نماز جماعت توسط مدیر محترم و همچنین پیگیری برنامه‎های فرهنگی مانند جلسات اخلاق به صورت هفتگی، جلسات هیأت و اردو و استفاده از پتانسیل طلاب برای اداره طلاب شب خواب از مهمترین برنامه های اجرایی مدرسه امام امیرالمؤمنین علیه السلام بوده است.

وی در ادامه ابراز کرد: در مدرسه علمیه حضرت صاحب الامر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به مدیریت حجت الاسلام و المسلمین میرخلف نیز اهتمام و توجه جدی مسئولین مدرسه به امر تربیت و تعلیم طلاب، حضور منضبط کادر مدرسه و به خصوص مدیریت محترم، استفاده حداکثری از فضای موجود در مدرسه، به کارگیری اساتید توانمند و فاضل، برگزاری نماز جماعت توسط مدیر محترم و همچنین پیگیری برنامه‎های فرهنگی مانند جلسات اخلاق به صورت هفتگی، جلسات هیأت و اردو و منابع و تجهیزات کتابخانه ای قابل قبول از ویژگی های آن مدرسه به شمار می رود.

مسئول واحد برنامه و بودجه دفتر برنامه ریزی و نظارت همچنین در مورد فعالیتهای مدرسه علمیه جامعه المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به مدیریت حجت الاسلام و المسلمین فیاض بیان داشت: برگزاری نماز جماعت توسط مدیر محترم به خصوص در حجرات طلاب به صمیمیت کادر و طلاب افزوده است و مدیر مدرسه انگیزه و استعداد شایسته‎ای برای تربیت طلاب دارد. در مدرسه نیز منابع و تجهیزات کتابخانه ای قابل قبولی به چشم می‎خورد.

آقای یونس غفاری در پایان گفت: در این دیدارها ضمن تقدیر از مدیران و کادر علمی این مدارس، انتظارات و برنامه های مرکز مدیریت حوزه های علمیه نیز مطرح گردیده است.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 4 =