حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

سومین دوره انتخابات هیئت رئیسه شورای طلاب استان اصفهان برگزار شد

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری سومین مجمع شورای طلاب استان اصفهان و انتخاب هیئت رئیسه این شورا خبر داد.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان گفت: براساس آیاتی از قرآن همچون “و شاورهم فی الامر “ و ” امرهم شوری بینهم”برای سومین سال است که انتخابات شورای طلاب اصفهان را برگزار نمودیم.

وی در مورد اهداف برگزاری انتخابات شورای طلاب در مدارس ابراز داشت: بزرگترین هدف ما مشارکت طلاب در امر تصمیم سازی در امور مربوط به حوزه است که در بدو امر نظرات خود را در مورد مشکلات تهذیب ،آموزشی،پژوهشی،اقتصادی و .. در شورای طلاب مدرسه خود با مدیر مدرسه در میان می گذارند.

وی در مورد تعدادشورای طلاب در مدارس افزود:تعداد شورای هر مدرسه از۵نفرتا۱۱نفرباتوجه به جمعیت هر مدرسه متغیر می باشد و ما در کل استان در حدود۲۵۰نفر شورا داریم که مصوبات خود را در جلسات داخلی خود را ارسال می نمایند.

حجت الاسلام مجتبی امیریان در مورد سومین مجمع طلاب استان اصفهان برای انتخاب هیئت رئیسه گفت:طبق آیین نامه شورای طلابی که واجدشرایط بودند همچون اشتغال به پایه هشتم حوزه،دارابودن ۲۰سال،و… می توانستند در دبیرخانه برای انتخابات ثبت نام نمایند که۱۷نفر به دلخواه خود درخواست کاندیداتوری نمودند.

وی در مورد روز انتخابات اذعان داشت: انتخابات روز پنجشنبه با حضور اکثر اعضای محترم شورای طلاب استان و معاونین محترم تهذیب مدارس استان باسخنرانی معاون محترم تهذیب و تبلیغ استان آغاز شد و بعد از آن هرکدام از نامزدهای انتخاباتی به مدت ۵ دقیقه به معرفی خود پرداختند و بعد از آن انتخابات با نظارت معاونین تهذیب مدارس انجام گردید.

 

 

 

حوزه علمیه اصفهان

2 نظرات
 1. طلبه می گوید

  سلام
  لطفا اسامی کسانیکه انتخاب شده اند را به همراه تلفن ایشان اعلام کنید تا طلبه ها با آنها ارتباط بگیرند .

  1. دبیر سایت می گوید

   سلام
   لطفا برای دریافت اسامی و تلفن منتخبین با شماره ۳۲۲۱۲۳۲۲ (واحد فرهنگی حوزه علمیه) تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + هفت =