حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار این کشور خواهد شد

آیت الله نوری همدانی:

حضرت آیت الله نوری همدانی با صدور پیام تسلیتی،ضمن محکوم کردن جنایت هولناک به شهادت رساندن حافظان امنیت کشور تصریح کردند: هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار این کشور خواهد شد.

متن پیام تسلیت حضرت آیت الله نوری همدانی به مناسبت حمله تروریستی و شهادت تعدادی از حافظان امنیت  کشور مان در زاهدان به این شرح  است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر چهره خبیث دست پرورده های استکبار جهانی و صهیونیست جنایتکار خود را نمایان کرد و عده ای از مرزبانان غیور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شهادت رساندند.

این گروهک های تروریستی که با پول نفت و گاز عربستان سعودی تغذیه میشوند و به امر آمریکا جنایتکار دست به غارت و کشتار می زنند غافل از آن هستند که این فرزندان رشید ملت با فرهنگ عاشورا و فاطمیه پرورش یافته و در دفاع از دین و ملت عاشق شهادت هستند و هر قطره خون این عزیزان موجب عزت و اقتدار این کشور خواهد شد.

در آستانه ورود به چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی، ایران عزیز با توکل به خداوند متعال و توجهات حضرات معصومین علیهم السلام و هدایت های رهبری و به برکت خون شهدا و همت نیروی های مسلح بویژه پاسداران عزیز که همیشه خار چشم دشمنان بوده اند مقتدر تر از هر زمانی میباشد که اوج شکوه این اقتدار حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن بود که خواب دشمنان ملت را آشفته ساخت.

اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک، شهادت این عزیزان را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه، رهبری معظم و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن شهدای عزیز مسئلت مینمایم.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =