حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

اردوی آموزشی مربیان سیاسی حوزه علمیه اصفهان در تهران برگزار شد + عکس

حجت الاسلام مجتبی امیریان

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری اردوی دو روزه سیاسی-آموزشی برای طلاب شرکت کننده در اولین دوره تربیت مربی سیاسی حوزه علمیه اصفهان خبر داد.

حجت الاسلام مجتبی امیریان اظهار کرد: به همت واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جمعی از طلاب شرکت کننده در دوره تربت مربی سیاسی حوزه علمیه اصفهان از نهاد های انقلاب اسلامی در تهران دیدار کردند.

وی در مورد اهداف این سفر ابراز کرد: با توجه به لزوم آشنایی شرکت کنندگان در اولین دوره تربیت مربی سیاسی با نهادها و موسسات انقلابی در تهران همزمان با پایان این دوره، دانش پژوهان به این سفر اعزام شدند.

استاد حوزه علمیه اصفهان در مورد برنامه های این سفر اذعان داشت: طلاب اعزامی در این سفر ضمن بازدید از موسسه کیهان و مجلس شورای اسلامی، جلساتی را نیز با مدیر مسئول موسسه کیهان و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار کردند و در مورد مباحث مختلف به بحث و گفتگو پرداختند.

وی در پایان در مورد سایر برنامه ها افزود: زیارت مرقد شریف بنیان گذار انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با اهداف امام خمینی(ره، بازدید از موزه عبرت ها، باغ موزه دفاع مقدس، زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام)، زیارت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و دیدار با برخی از مسئولین از دیگر برنامه های طلاب اعزامی اصفهانی در این سفر بوده است.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =