حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

طومار حمایت از بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب به امضای طلاب اصفهانی رسید

طلاب حوزه علمیه اصفهان طوماری در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی صادر گردیده است تهیه و امضا کردند.

در حمایت از منویات رهبر معظم انقلاب که تحت عنوان بیانیه گام دوم که از جانب ایشان صادر شده است، طومار ی در حوزه علمیه اصفهان تهیه شده است.

این طومار در جلسه ای که به مناسبت شهادت حضرت امام هادی (علیه السلام) برگزار شد، به امضای طلاب شرکت کننده در این جلسه رسید و قرار است این طومار در همه مدارس علمیه اصفهان به امضای طلاب و اساتید برسد.

در راستای این بیانیه حوزه علمیه اصفهان فقط به تهیه طومار بسنده نکرده است و گامهای عملی نیز در این زمینه برداشته است که از آن جمله می توان به برگزاری جلسه و دعوت از اساتید و علمای حوزوی و تبادل نظر در جهت تعالی و آمادگی حوزه برای حرکت در مسیر رشد و کمال و همچنین جلسه تحلیل ابعاد مختلف بیانیه گام دوم با حضور جناب دکتر قالیباف برای طلاب حوزه علمیه اصفهان اشاره کرد.

متن طومار حوزه علمیه اصفهان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به پیشینه پر افتخار علمی و مبارزاتی در دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و همچنین اهدای خون شهدای گلگون کفن در دوران دفاع مقدس توسط حوزه علمیه اصفهان، ما طلاب، فضلا و اساتید این حوزه مقدسه بر خود لازم می دانیم که در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خمنه ای (حفظه الله)، آمادگی خود را جهت انجام فرامین هفت گانه گام دوم انقلاب، با استعانت از خداوند متعال در سایه بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و تکیه بر تجربیات مراحل گذشته در چهل سال اول انقلاب اسلامی اعلام داشته و تمام توان خود را برای رسیدن به قله های تمدن نوین اسلامی و مایوس کردن بیش از پیش دشمنان این ملت و نظام مقدس به کار بندیم.

 

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + هجده =