حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

واکنش امام جمعه اصفهان به ‌معامله قرن/ سران برخی کشورهای اسلامی ‌مزدور و تابع استکبار هستند

یت الله سید یوسف طباطبائی نژاد:

نماینده ولی فقیه دراستان اصفهان، در واکنش به طرح معامله قرن گفت: ‌اگر سران خائن عرب به تعبیت از آمریکا، چنین کاری را انجام دهند به همه کشورهای اسلامی خیانت کرده اند.

آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) که صهیونیست یک غده سرطانی است و برای ضربه زدن به کشورهای اسلامی در این منطقه تاسیس شده است، افزود: اینکه ملت فهیم ایران این فرمایش امام را به درستی متوجه شدند و در طول این ۴۰ سال به آن عمل کردند جای قدردانی دارد.

وی گفت: اما عده‌ای هم هستند که هنوز متوجه نیستند و شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران را سر می‌دهند، اینان همانهایی هستند که در مسئله سیل اخیر هم کمکی به هموطنان خود نکردند، ولی اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران مطلب را فهمیدند که واقعا مسئله فقط فلسطین نیست بلکه همه کشورهای اسلامی است که هدف دشمنان اسلام قرار گرفته‌اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: به همین دلیل هر سال تجربه ما این است که مردم با شکوه تر از سال قبل در این راهپیمایی شرکت کردند خصوصا امسال که آمریکا شعار معامله قرن را سر داده و قرار است با متحدانش در بحرین معاملاتی جهت سازش کشورهای عربی در مسئله فلسطین انجام دهند.

وی حضور ملت ایران و همه مسلمانان جهان و نه سران برخی کشورهای اسلامی که مزدور و تابع استکبار و ضعیف هستند را حامل این پیام می‌داند که آنها باید بدانند اگر سران خائن عرب به تعبیت از آمریکا، چنین کاری را انجام دهند به همه کشورهای اسلامی خیانت کرده اند.

آیت الله طباطبائی‌نژاد با اشاره به اینکه سبک مبارزات اکنون با رژیم صهیونیستی با گذشته تغییر کرده، تصریح کرد: مبارزه و مقاومت کنونی با مقاومتی که مردم غزه با متجاوزان صهیونیست شروع کردند تغییر یافته به گونه‌ای که موشک و سلاح‌های پیشرفته جای مقابله با سنگ را گرفته و اما اکنون شعار موشک جواب موشک را محقق می‌کنند.

‌وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: مردم مشکلات اقتصادی یا اشتباهات مسئولان را با اصول و اساس نظام مخلوط نمی‌کنند و متوجه هستند که بخش عمده‌ای از مشکلات اقتصادی ما، کار دشمن است زیرا اجازه نمی‌دهد که  با کشورهای دیگر معاملات دلاری یا پولی با بانک‌های مختلف داشته باشیم که ان‌شاء‌الله با حمایت مردم مشکلات اقتصادی هم حل خواهد شد.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =