حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

غربگراها از عقب نشینی تاکتیکی و سرندادن شعار «مرگ بر آمریکا» سخن می گویند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف:

حجت الاسلام طالب پور با تاکید براینکه توان دفاعی و نظامی ما امروزه از قدرت هسته ای مهمتر است، گفت: عده ای در این شرایط سخن از عقب نشینی تاکتیکی و سرندادن شعار «مرگ برآمریکا» می زنند، فرمایش رهبری در پاسخ به ادعای این افراد این است که حرکت عقب نشینی ما در مقابل دشمن باعث ایجاد توهم برای دشمن می شود.

حجت الاسلام محسن طالب پور در جمع کارکنان مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بارها بیان کرده اند که تنها راه مقابله با استکبار  و دشمن، مقاومت است.

وی با بیان اینکه این فرمایش رهبری مبتنی بر دلایل عقلی، نقلی، تجربه ای و فرهنگ قرآنی است، گفت: ما علی رغم همه فشارها و کم کاری ها و ضعف ها توانستیم جشن چهل سالگی انقلاب خود را برگزار کنیم و از طرف دیگر ما به یک قدرت قوی در ابعاد مختلف رسیدبم ولی توطئه ها و نقشه های دشمن هم  علیه انقلاب گسترش پیدا کرده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف ابراز کرد: وقتی روند اقدامات دشمن از بهمن ۵۷ تا به امروز علیه انقلاب اسلامی را رصد می کنیم یک حالت سردرگمی و گیجی را شاهدیم.

وی بیان کرد: به حق طبق فرمایش رهبر انقلاب ترامپ احمق ترین رئیس جمهور آمریکا است، دشمن تلاش دارد فشارها و محدودیت ها را علیه حکومت ایران بیشتر کند، ولی تصمیم عاقلانه ای نمی تواند بگیرد.

حجت الاسلام طالب پور تصریح کرد: عده ای در این شرایط سخن از عقب نشینی تاکتیکی و سرندادن شعار «مرگ برآمریکا» می زنند، فرمایش رهبری در پاسخ به ادعای این افراد این است که حرکت عقب نشینی ما در مقابل دشمن باعث ایحادتوهم برای دشمن می شود.

وی بیان کرد: تحربه به ما نشان داده کشورهایی که در مقابل آمریکا چون الجزایر، عراق، کره شمالی و لیبی تسلیم شده اند، سرنوشتی جز ذلت نداشته اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف اذعان کرد: پیشنهاد سوم تاکتیک مذاکره با دشمن است که یک روشی است ولی مذاکره به معنی معامله با دشمن است. امروز حاصل این تجربه را بعد از ۵ سال شاهدیم که نه چرخ اقتصاد و نه چرخ هسته ای هیچ کدام نمی چرخد.

وی بیان کرد: امروز توان دفاعی و قدرت هسته ای ما در مقابل دشمن بازدارنده است و دلیل تحمیل جنگ به ایران در دهه ۶۰ نداشتن توان دفاعی و نظامی ایران بود.

حجت الاسلام طالب پور با تاکید براینکه توان دفاعی و نظامی ما امروزه از قدرت هسته ای مهمتر است، خاطرنشان کرد: منطق مقاومت جنگ نیست، بلکه ثمره مقامت هیچ گاه جنگ نیست، بلکه بازدارنده است. بر این اساس رهبر انقلاب فرمودند ما تسلیم نمی شویم، مذاکره هم دیگر نمی کنیم و مقاومت می کنیم، بنابراین مقاومت تنها راهکار است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف در توضیح عدم به راه افتادن جنگ نظامی علیه ایران، عنوان کرد: تا وقتی ترامپ سرکار باشد جنگ نمی شود، چون ترامپ یک تاجر است و جوانب اقتصادی هر حرکتی را می سنجد.

وی ادامه داد: آمریکا امروزه از نظر اقتصادی توان جنگ ندارند، همچنین شیرِ گاوهای شیرده حامی آمریکا هم رو به پایان است، حتی جنگ نیابتی هم برای آمریکا امکان ندارد. همچنین آخرین چله در کمان آمریکا رژیم صهیونیستی است که در این شرایط استفاده نمی کند، چون اطراف اسراییل را موشک های ایرانی و جبهه مقاومت فراگرفته است.

حجت الاسلام طالب پور اذعان کرد: امروز از تهران تا پای بلندی های جولان جاده وجود دارد و قدرت نظامی ایران هم اصلا درحد پایین نیست و این برای دشمن به اثبات رسیده است، بنابراین دلایل وقوع جنگ نظامی امکان پذیر نیست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف تصریح کرد: براساس آیه شریفه « وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ ..» که زینت بخش آرم سپاه   است، موشک ها بازدارنده است ولی مقاومت راهکار است.

وی اضافه کرد: من مطمئنم اگر دشمن دیوانگی کرد جواب محکم عاقلانه ای از سوی ایران دریافت خواهد کرد، معتقدم در شرایط عادی حداقل تا۲۰ سال آینده جنگی علیه ایران نخواهد بود.

حجت الاسلام طالب پور در ادامه اشاره ای به هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی که اخیرا توسط نیروهای ایرانی منهدم شد گفت: این هواپیما دارای مشخصات فنی فوق العاده بود که سنگین ترین، پبشرفته ترین و مجهزترین پهپاد دنیا بود که ۲۲۰میلیون دلار قیمت دارد.

وی خاطرنشان کرد: اهداف آمریکا از فرستادن این هواپیمای بدون سرنشین سه مسئله بود، جمع آوری اطلاعات و جاسوسی اولین هدف از فرستادن این پهپاد بود، دومین هدف سنجش میزان حساسیت ایران را در قبال تهدیدات بود و سوم ین هدف تعیین برد موشک های ایران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف یادآور شد: در هر حال هواپیمای بدون سرنشین فوق پیشرفته، ابتدا توسط سامانه فوق العاده راداری بومی به نام بشیر در ۳۰ هزارپایی شناسایی و سپس توسط سامانه موشکی قدرتمند سوم خرداد زده شد که باعث تعحب آمریکا شد.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − نه =