حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

برگزاری دوره تربیت مربی سواد رسانه ای با رویکرد نوجوان

حجت الاسلام علیرضا ناجی از برگزاری دوره تربیت مربی سواد رسانه ای با رویکرد نوجوان به همت معاونت تهذیب و تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان و با همکاری سازمان فضای مجازی سراج، شجره طیبه صالحین و صدا و سیمای استان اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه اصفهان حجت الاسلام علیرضا ناجی از برگزاری دوره تربیت مربی سواد رسانه ای با رویکرد نوجوان خبر داد.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه اصفهان گفت: با توجه به تاکیدات فراوان مقام معظم رهبری در حوزه نوجوان و فعالیت جهادی در فضای مجازی به همت معاونت تهذیب و تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان و در راستای فعالیتهای رسانه ای این معاونت با همکاری سازمان فضای مجازی سراج و شجره طیبه صالحین  استان اصفهان این دوره در حال برگزاری است.

وی در مورد افراد شرکت کننده در دوره گفت: در این دوره بیش از۱۰۰ نفر از طلاب حوزه علمیه اصفهان که متشکل از اساتید سواد رسانه و طلاب طرح مدارس امین  در سطح استان و طلاب فعال در عرصه رسانه و همچنین حدود ۲۰۰ نفر از فعالین فرهنگی در سطح اصفهان از خواهران و برادران شرکت دارند.

دبیر شورای فضای مجازی حوزه علمیه اصفهان پیرامون مباحث مطرح شده در این دوره افزود: نوجوان دیجیتال، سواد بازی های رایانه ای، سبک زندگی، روانشناسی نوجوان، مدیریت میل جنسی، فرهنگ شهرت و سلبریتی ها، مدریت بدن و هویت نمایشی، خلاقیت در ارائه برای نوجوان، اعتیاد رسانه ای، هرزه نگاری از جمله مباحثی است که اساتید در این دوره به ارائه آنها می پردازند.

ایشان در پایان ضمن تشکر از صدا و سیمای استان اصفهان به نحوه برگزاری این دوره اشاره کرد و گفت: در این دوره که در سالن همایشهای صدا و سیمای استان اصفهان در حال برگزاری است از اساتید مطرح کشوری در حوزه سواد رسانه و گرایش نوجوان دعوت به عمل آمده که در بخش برادران و خواهران مورد استقبال طلاب و حدود ۲۰۰ نفر از فعالین فرهنگی در سطح اصفهان قرار گرفته است.

 

عکاس: داود قلیانگر

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =