حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

فرآیند پذیرش حوزه علمیه اصفهان در سال تحصیلی جدید

حجت الاسلام ولاء کلباسی:

حجت الاسلام ولاء کلباسی مسئول واحد پذیرش حوزه علمیه اصفهان گفت: ثبت نام و پذیرش سال تحصیلی 99-98در حوزه علمیه اصفهان به صورت اینترنتی و در دو مرحله کتبی و مصاحبه حضوری با دعوت از مشاوران حوزوی انجام شده است.

حجت الاسلام ولاء کلباسی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه در مورد نحوه پذیرش حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: برای ورود به حوزه علمیه برای سال تحصیلی۹۹-۹۸ از طریق وبگاه پذیرش ثبت نام انجام شد و آزمون کتبی در دو مرحله (فروردین و تیرماه) برگزار گردید.

وی افزود: افرادی که در مرحله کتبی موفق به کسب امتیاز مورد نظر گردیدند از ۱۰/۴/۹۸ برای انجام مصاحبه حضوری دعوت شدند که به صورت روزانه حدود ۲۵ نفر توسط اساتید مشاور مورد مصاحبه قرار می گیرند.

مسئول واحد پذیرش حوزه علمیه اصفهان گفت: مصاحبه حضوری در ۸ آیتم استعدادیابی، میزان انگیزه، آشنایی با احکام، عقائد، مسائل سیاسی، وضعیت اقتصادی، سلامت جسمی و روحی با هدف شناخت هرچه بیشتر افراد برای تایید صلاحیت حضور در حوزه علمیه انجام می شود.

به گفته ایشان: در صورت نیاز به مصاحبه مجدد به تشخیص مشاوران محترم، از ۲۲ تیرماه به مدت ۳ روز مجددا مصاحبه از این افراد انجام خواهد شد.

حجت الاسلام کلباسی در پایان خاطرنشان کرد: از بین ثبت نام کنندگان برای ورود به حوزه علمیه ۳۵۰ نفر موفق به کسب امتیاز لازم در آزمون کتبی شده اند که پس از انجام مصاحبه حضوری و تایید مسئول تیمهای مصاحبه جناب حجت الاسلام یاری پور، پرونده پذیرش تکمیل و معرفی نامه برای مدارس علمیه صادر خواهد شد.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 12 =