حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

دوره توانمندسازی مبلغین با شبهات جدید امامت و ولایت برگزار شد

حجت الاسلام سید حسین مومنی:

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری دوره توانمند سازی مبلغین و روحانیون با شبهات جدید امامت و ولایت خبر داد.

حجت الاسلام سید حسین مومنی اظهار کرد: با توجه به هجمه شدید ایجاد شبهات جدید در فضای حقیقی و فضای مجازی نسبت به مسئله امامت و ولایت وخاصه عرصه اعتقادی، تصمیم بر برگزاری دوره آموزشی در قالب کارگاهی تحت عنوان«دوره توانمندسازی مبلغین با شبهات جدید امامت و ولایت» کردیم.

وی با بیان اینکه هر چند این شبهات ریشه در قرون متوالی گذشته داشته است، تصریح کرد: امروزه این شبهات به شکل های جدید و به صورت بسته بندی نوین عرضه می شود، لذا مبلغین لازم است با این بسته بندی ها و شکل های جدید شبهات آشنا شوند.

 معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان عنوان کرد: آشنایی مبلغین با شکل ها و صورت های جدید شبهات اعتقادی در زمینه امامت و ولایت لازمه پاسخ دهی بهتر، بیشتر و صحیح تر هست، همچنین ارائه تحلیل مناسب و متناسب با شبهات جدید نیازمند آگاهی از شبهات جدید و شیوه های شبهه افکنی است.

وی افزود: براین اساس دوره توانمند سازی مبلیغن با شبهات جدید با حضور استاد حجت الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی، مدیر موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج) و مدیر سابق شبکه ولایت، به صورت کارگاه ۲ روزه در مرکز آموزش های کاربردی حوزه علمیه اصفهان، با شرکت بیش از یکصد طلبه برگزار شد.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 3 =