حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

مسئولان برای ارتقاء آرامش فکری مردم تلاش کنند

حضرت آیت‌الله مظاهری:

حضرت آیت الله مظاهری دردیدار وزیر ارشاد تاکید کردند: در شرایط خطیر کنونی همۀ مسئولان باید با اهتمام و جدیّت هرچه بیشتر برای تحکیم مودّت و همبستگی‌های اجتماعی، کاهش تنش‌ها و اختلافات و ارتقاء آرامش فکری مردم تلاش کنند.

حضرت آیت‌الله مظاهری در دیدار سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیّت و گستردگی رسالت و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کردند: در شرایط خطیر کنونی همۀ مسئولان خصوصاً متصدّیان حوزۀ فرهنگ باید با اهتمام و جدیّت هرچه بیشتر برای تحکیم مودّت و همبستگی‌های اجتماعی، کاهش تنش‌ها و اختلافات و ارتقاء آرامش فکری مردم تلاش کنند.

معظم له، شناخت وظیفه و عمل به وظیفه را دو مسئولیّت مهم کارگزاران و متصدّیان امور دانسته و با اشاره به تأکید امام راحل عظیم‌الشّأن«قدّس‌سرّه» بر توجه و التزام مسئولان کشور به این دو مسئولیت مهم، خاطرنشان کردند: اگر همۀ متصدیان امور به این دو مسئولیت اساسی، همواره عمل نمایند، بدون تردید، هم کمک‌های الهی شامل حال آنان خوهد شد و هم در نزد مردم که ولی نعمت همۀ ما هستند، سرافراز خواهند بود.

ایشان با تکریم از شخصیّت علمی و فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، او را وزیری عالم، متّقی و شایسته دانسته و اظهار امیدواری کردند که با تدبیر و برنامه‌ریزی و همّت و تلاش وزیر ارشاد و همۀ مسئولان فرهنگی کشور، شرایط و تراز فرهنگ در بخش‌های مختلف کشور ارتقاء و رشد پیدا کند.

در این دیدار که تنی چند از معاونان، مشاوران و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند، دکتر صالحی با ابراز تشکّر صمیمانه از حمایت و خیرخواهی همیشگی آیت‌الله العظمی مظاهری، گزارشی از جهت‌گیری‌ها و فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خصوصاً در حوزه‌های کتاب، وقف، حج و زیارت و کانون‌های مساجد ارائه کرد.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =