حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

عظمت امروز ایران در اثر مقاومت در مقابل استکبار به دست آمده است

حجت الاسلام و المسلمین باطنی:

حجت الاسلام و المسلمین باطنی عظمت ایران در بین مسلمین جهان را ناشی از اتخاذ مواضع روشن و انقلابی رهبر معظم انقلاب قلمداد نمود و مقاومت ایران را مایه شادی تمام مسلمانان جهان دانست.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا باطنی صبح امروز در جمع مدیران حوزه های علمیه استان اصفهان اظهار کرد: در مراسم حج امسال خوشبختانه در بین حجاج دیگر کشورها، ایرانی ها از وجهه خاصی برخوردار بودند. این عظمت به علت مقاومتی است که ایران در مقابل استکبار و آمریکا از خود نشان داده است.

وی افزود: برخی از مدیران و مسئولین دولتی متاسفانه در برخی موارد با مواضع رهبری زاویه پیدا می کنند که باید از این امر بپرهیزند. این عظمت ما بین کشورهای مسلمان نتیجه اوامر رهبری معظم انقلاب و بلندنظری ایشان است که موجب شادی همه مسلمین شده است.

جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: در آستانه شروع ماه محرم قرار داریم و وظیفه ما که امر تبلیغ دین است باید در این ماه مجدانه انجام شود. نباید در بین اساتید، طلاب و کارکنان در مدارس کسی باشد که برنامه تبلیغی در محرم برای خود نداشته باشد.

ایشان اضافه کرد: با توجه به افزایش ترویج خرافات در جامعه، وظیفه ما در خرافه زدایی و معرفی اسلام ناب بسیار سنگین تر از گذشته شده است. در برخی مجالس نیز به دنبال جدایی دین از سیاست هستند که باید از این کار جلوگیری شود. حتی برخی حتی از گذاشتن عکس شهدا نیز در مجالس جلوگیری می کنند؛ ما باید هوشیار باشیم و با این موارد برخورد کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین باطنی در پایان ضمن تشکر از فعالیتهای سال تحصیلی گذشته، سالی پربار برای حوزه علمیه اصفهان را مسئلت نمود.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 3 =