برگزاری ۴۲ نشست بصیرتی و سیاسی در مدارس علمیه اصفهان

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان، از برگزاری بیش از ۴۲ نشست بصیرتی- سیاسی به مناسبت هفته بسیج با حضور هادیان و کارشناسات سیاسی مطرح استانی و کشوری خبر داد.

حجت‌الاسلام مجتبی امیریان ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: تأسیس بسیج یکی از موفق‌ترین اقدامات جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال انقلاب است که مایه خیر و برکت برای جامعه و آحاد مردم در همه عرصه‌ها بوده است.

وی در مورد برنامه‌های فرهنگی حوزه علمیه اصفهان در هفته بسیج بیان داشت: با توجه به فرارسیدن هفته بسیج و همچنین اغتشاشات اخیر کشور،  تصمیم گرفتیم تا جلسات بصیرتی حوزه را در همین هفته برنامه‌ریزی نماییم که بر این اساس بیش از ۴۲ جلسه بصیرتی- سیاسی با حضور اساتید و کارشناسان برتر کشوری و استان در هفته جاری برگزار خواهد شد که البته برخی از مدارس جلسه خود را در هفته آینده اجرا می‌کنند.

حجت‌الاسلام امیریان، در مورد سایر برنامه‌های هفته بسیج گفت: برپایی اردوی طلاب دوره سیاسی دوم حوزه و بازدید از اماکن سیاسی و راهبردی شهر اصفهان و برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.

وی خاطرنشان کرد: در این هفته از تمامی اساتید خواسته شده تا ضمن سخنرانی در مورد هفته بسیج، از مبانی و اندیشه نورانی ولایت‌فقیه و مدیریت ایشان بر فضای سیاسی کشور صحبت کنند و در همین راستا جزواتی نیز با عناوین منطق مواجهه رهبری با طرح مدیریت مصرف سوخت، منطق حمایت رهبری از مصوبه سران و تحلیل تحرکات اجتماعی در پی تغییر قیمت بنزین به همه اساتید ارائه شد.

حجت‌الاسلام امیریان در پایان گفت: از دیگر ویژگی‌های این برنامه استفاده از طلاب انقلابی و جوان برای بصیرت افزایی به آحاد مردم جامعه است که همه آنها از فارغ‌التحصیلان دوره سیاسی اول حوزه هستند.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + سه =