حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

آیت الله محمد یزدی با آیت الله محمد ناصری در اصفهان دیدار و گفتگو کردند

دیدار آیت الله محمد یزدی با آیت الله محمد ناصری دولت آبادی در حاشیه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری.

آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در حاشیه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری، با حضور در بیت آیت الله محمد ناصری دولت آبادی در اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

آیت الله یزدی در این دیدار ضمن عیادت و احوال پرسی از معظم له، گزارشی از فعالیت ها و ثمرات نشست دو روزه ی «نهمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای استان های اصفهان، اراک و چهارمحال و بختیاری» که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، ۱۳ و ۱۴ آذرماه ۹۸ در اصفهان برگزار شد،  خدمت ایشان ارائه نمودند.

آیت الله ناصری نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از برگزاری باشکوه نهمین اجلاس منطقه جامعه مدرسین با علمای بلاد در اصفهان، از جامعه مدرسین و برگزار کنندگان این نشست تشکر کردند.

آیت الله ناصری در پایان این دیدار، جامعه مدرسین را نهادی مقدس و کارآمد برای حوزه و جامعه اسلامی خواندند و خطاب به آیت الله یزدی فرمودند: خدا را به شما سپردم و شما را هم به خدا سپردم.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 2 =