حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

ارسال ۱۴۰۰ اثر طلاب به نهمین جشنواره علامه حلی اصفهان

حجت الاسلام محسن جلالی:

حجت الاسلام جلالی گفت: تعداد ۸۴۸ اثر از طلاب برادر و ۵۶۰ اثر از خواهران و در مجموع ۱۴۰۰ اثر به دبیرخانه نهمین جشنواره علامه حلی حوزه علمیه استان اصفهان ارسال شد.

حجت الاسلام محسن جلالی، معاون پژوهش  و فناوری حوزه علمیه استان اصفهان در اختتامیه نهمین جشنواره علامه حلی استان اصفهان، در سالن اهل بیت(ع) اظهار کرد: این جشنواره برای ۹ سال متوالی است که در استان اصفهان برگزار می شود.

وی ادامه داد: حوزه علمیه استان اصفهان به عنوان اولین استانی است که بعد از دو سال از برگزاری جشنواره کشوری علامه حلی، آن را به صورت استانی برگزار کرد.

معاون پژوهشی حوزه علمیه اصفهان خاطرنشان کرد: جشنواره علامه حلی برنامه خوبی برای تشویق اهل قلم در حوزه های علمیه است، به نحوی که طلاب حوزه علمیه اصفهان در جشنواره دهم کشوری،  بعد از قم و آذربایجان شرقی اصفهان رتبه سوم را کسب کردند.

حجت الاسلام جلالی بیان داشت: هرساله در همین ایام ثبت نام برای جشنواره علامه حلی مرحله کشوری و استانی آغاز می شود و از این تریبون از همه طلاب خواهر و برادر دعوت می کنیم برای نوشتن مقاله ها و آثار را برای جشنواره بعدی اقدام کنند.

وی گفت: به دبیرخانه  نهمین جشنواره علامه حلی حوزه علمیه استان اصفهان تعداد ۸۴۸ اثر از طلاب برادر و ۵۶۰ اثر از خواهران  که در مجموع  ۱۴۰۰ اثرارسال شده  است.

معاون پژوهش و فناوری حوزه های علمیه استان اصفهان با بیان اینکه در جشنواره علامه حلی محدودیت سنی داریم و فقط طلاب تا سن سی سالگی می توانند در این جشنواره شرکت کنند، گفت: ان شاءالله یک جشنواره هم به اسم شیخ مفید و یا شیخ طوسی ترتیب بدهیم برای طلاب سنین بالاتر که از آثار آنها هم بهرمند شویم.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − پنج =