حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

اعزام طلاب جهادی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

حجت الاسلام و المسلمین مومنی:

حجت الاسلام و المسلمین مومنی معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از اعزام اولین گروه از طلاب جهادی به منطقه سیستان و بلوچستان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی در ارتباط با وقوع سیل در منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: نظر به فرمایش رهبر معظم انقلاب در رابطه با رسیدگی به مردم سیل زده و آسیب دیده سیستان و بلوچستان توسط مسئولان و اقشار مردم و لزوم ورود در این صحنه، طلاب حوزه علمیه اصفهان که در حوادث مشابه، جزء پیشگامان فعالیتهای جهادی در کشور بودند، بحمد الله در این زمینه نیز وارد میدان شدند. اعزام

وی افزود: اولین گروه از طلاب جهادی از حوزه علمیه اصفهان که متشکل از ۲۰ نفر از طلاب هستند، به منطقه اعزام شدند و این اعزام ها به صورت متناوب برای خدمت به هموطنان در حال انجام است.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان گفت: با توجه به اینکه مردم سیستان و بلوچستان از نظر معیشتی در وضعیت مناسبی قرار ندارند، حوزه علمیه اصفهان از نظر جمع آوری مایحتاج و ارسال آن منطقه به نیز در حال اقدام است .

وی ادامه داد: گروه اول از طلاب با هدف خدمت و همچنین شناسایی کمبودها و سازمان دهی امور، وارد منطقه شدند تا ان شاء الله در جهت خدمت حداکثری و سازمان یافته بتوانیم بهترین خدمت و اثرگذاری را برای مردم سیستان و بلوچستان داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین مومنی در پایان خاطرنشان کرد: پس از وصول گزارشات توسط گروه اعزام شده، فراخوان طلاب و اعزام های هفتگی و سازمان یافته و همچنین ارسال اقلام درخواستی و مورد نیاز هر بخشبه فراخور نیاز آن بخش، به منطقه اعزام خواهند شد.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 1 =