حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

جلسه هم اندیشی پذیرش حوزه علمیه اصفهان برگزار شد

در جلسه هم اندیشی پذیرش حوزه علمیه اصفهان که با حضور معاونت آموزش و تهذیب و تبلیغ برگزار شد، بر بالا بردن سطح فعالیتهای تبلیغاتی در عرصه رسانه و فضای مجازی تاکید شد.

حجت الاسلام سید حسین مومنی با بیان لزوم تغییر در شیوه تبلیغات پذیرش سال جاری به علت شیوع ویروس کرونا گفت: با توجه به عدم حضور دانش آموزان در مدارس و عدم توانایی تبلیغ چهره به چهره، لازم است با گسترش شبکه های مجازی حوزوی و ساخت تیزر تبلیغاتی برای شبکه های سیما، شیوه های جدیدی در این عرصه به کار گرفته شود. پذیرش حوزه

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان افزود: با دعوت از متخصصان در امر رسانه و تولید محتوای درخور و جذاب، در شناساندن آموزه های حوزوی در بین نوجوانان و جوانان تلاش کنیم و آنها را با فضاوی حوزوی آشنا کنیم. با این کار می توانیم انگیزه بیشتری برای ورود به حوزه را در بین آنها ایجاد کنیم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام عبد الامیر خطاط با اشاره به اهمیت فضای مجازی در شناساندن علوم حوزوی به مردم و جوانان گفت: توجه به رسانه امر بسیار مهمی است و باید در این بخش سرمایه گذاری انجام شود تا در مدت مقتضی به نتیجه مطلوب برسیم.

وی خاطرنشان کرد: مهم تر از تبلیغ و اطلاع رسانی برای حوزه علمیه، انگیزه سازی در نوجوانان و جوانان است؛ به عنوان مثال این فعالیتها باید در دوره ابتدایی آغاز شود تا فرد بتواند برای ورود به حوزه در آینده تصمیم گیری کند. ثمره این فعالیت در دراز مدت مشخص خواهد شد. پذیرش حوزه

معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان در پایان ابراز کرد: باید توجه داشت که هر یک از طلاب با عضویت در کانالهای خانوادگی می تواند مبلغ خوبی در این زمینه باشد و همچنین با معرفی فضلای حوزوی در تخصص های مختلف به صدا و سیما می توانیم توانمندی های حوزه را معرفی کنیم و شناخت خوبی برای جوانان و نوجوانان ایجاد کنیم.

 

 

حوزه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 6 =