حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

جلسه شورای معاونین حوزه علمیه استان اصفهان برگزار شد

آیت الله طباطبایی نژاد:

در این جلسه که در دفتر مدیر حوزه علمیه استان اصفهان برگزار گردید، مسائل و مشکلات حوزه علمیه اصفهان مطرح و آیت الله طباطبایی نژاد به بیان موارد مطرح شده پرداخت.

آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد در مورد بودجه حوزه علمیه اصفهان در سال جدید گفت: جلسات و گفتگوهایی با آیت الله اعرافی انجام شده است و رایزنی های لازم انجام شده است تا بودجه های لازم برای برگزاری برنامه های آموزشی، فرهنگی و رفاهی طلاب در طول سال تامین شود. شورای معاونین

مدیر حوزه علمیه اصفهان در ادامه گفت: با توجه به بحث بودجه بهترین راه برای بالا بردن راندمان در آموزش حوزه علمیه، تجمیع امکانات و مراکز آموزشی در برخی مناطق و بهره بردن از آنها به شکل مطلوبتر و متمرکز تر می باشد.

وی ادامه داد: نکته دیگر که در این زمان اهمیت دارد، ارتباط بیشتر با صدا و سیما و ارائه برنامه های مذهبی و دینی برای ایجاد روحیه معنوی و شناخت حوزه توسط جوانان و جذب به حوزه می باشد و رسانه و فضای مجازی راه ارتباطی خوبی با مردم می باشد. شورای معاونین

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: در زمان شیوع کرونا برخی از مشاغل در مواجهه با این بیماری دچار آسیب شده اند که باید با رعایت شان صاحبان آنها، مورد حمایت قرار گیرند مثل اعطای وام و غیره و به مسائل آنها نیز رسیدگی شود.

ایشان در پایان راه اندازی رزمایش مواسات را برداشت از کلام مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: اصل و ریشه این حرکت از حوزه علمیه و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب آغاز شد و بحمدالله حرکت خوب و مثبتی در حال انجام است و مشارکتهای خوبی در این زمینه انجام شده است ولی در نحوه مصرف وجوهات شرعی اختصاص داده شده به این کار باید دقت لازم انجام شود و شناسایی افراد به صورت صحیح صورت گیرد.

 

 

حوزه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =