حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

بیانیه حوزه علمیه اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس

حوزه علمیه اصفهان:

حضرت امام خمینی (ره) با درک درست از نقشه‌های شوم استعمارگران غربی، بر این باور بودند که رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی، همانند یک غده سرطانی در پیکره ی جهان اسلام نقشی فتنه انگیزانه، تخریب گرانه و آسیب رسان داشته که بر این اساس باید ریشه کن گردد.

بیانیه حوزه علمیه اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اعلام روز قدس از حرکتهای تهاجمی جمهوری اسلامی در مقابل نقشه حذف فلسطین بود.

امام خامنه ای(حفظه الله تعالی)

حضرت امام خمینی (ره) با درک درست از نقشه‌های شوم استعمارگران غربی، بر این باور بودند که رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی، همانند یک غده سرطانی در پیکره ی جهان اسلام نقشی فتنه انگیزانه، تخریب گرانه و آسیب رسان داشته که بر این اساس باید ریشه کن گردد. جمله راهبردی و جهت دهنده امام راحل(ره) مبنی بر اینکه، «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو گردد»، از پشتوانه اسلامی و ارزش‌های انسانی برخوردار است. دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم، دارای ارزش ذاتی بوده و در تمامی مکتب‌ها و ادیان توحیدی، یک فضیلت به شمار می‌آید.

بر این اساس ما اساتید، طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان اعلام می داریم که اگرچه با وجود شرایط خاص امسال، حضور فیزیکی در صحنه میسر نیست اما هیچگاه از آرمان آزادی فلسطین و شکست امپریالیسم جهانی حتی یک قدم عقب نشینی نخواهیم کرد و همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین ابراز می نماییم.

اساتید، طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 11 =