حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

جلسه مسئولین آموزش مدارس علمیه اصفهان برگزار شد

حجت الاسلام خطاط:

مسئول آموزش حوزه علمیه گفت: شرکت اساتید درس هویت طلبگی در کلاس جناب عالم زاده نوری، تسریع در برگزاری امتحانات شفاهی، احتمال یک مرحله ای شدن امتحانات ترم دوم از برنامه هایی است که در حال پیگیری آنها هستیم.

جلسه مسئولین آموزش مدارس علمیه اصفهان به صورت حضوری برای مسئولین آموزش مدارس علمیه شهر اصفهان و به صورت آنلاین برای مدارس شهرستانها با حضور معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان حجت الاسلام خطاط و همچنین مسئول واحد امتحانات حجت الاسلام شریف زاده  و مسئول واحد نظارت آموزش حجت الاسلام سعادت با هدف رسیدگی به امور جاری آموزش خصوصاً برگزاری امتحانات برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام خطاط با تاکید بر اهمیت روز قدس به بیان نکاتی پرداخت و گفت: شرکت اساتید درس هویت طلبگی در کلاس جناب عالم زاده نوری، تسریع در برگزاری امتحانات شفاهی، احتمال یک مرحله ای شدن امتحانات ترم دوم از برنامه هایی است که در حال پیگیری آنها هستیم.

وی همچنین در مورد امتحانات مرحله دوم اظهار کرد: بالا بردن ضریب دقت در مورد امنیت برگزاری امتحانات و تصحیح اوراق، مجاز بودن طلاب به دلائل کرونایی نسبت به عدم حضور در امتحان با تایید و تشخیص مسئولین آموزش مدارس علمیه و برگزار نشدن امتحانات و برگزاری کلاسها به صورت مجازی در مدارس شهرستان که در وضعیت قرمز هستند در دستور کار معاونت آموزش قرار دارد.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =