حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

سامانه انتقالات حوزه علمیه اصفهان فعال شد

حجت الاسلام ابطحی:

حجت الاسلام ابطحی گفت: سامانه انتقالات حوزه علمیه اصفهان جهت استفاده طلابی که قصد تغییر مدرسه علمیه و یا حوزه تحصیلی خود را دارند فعال شد.

حجت الاسلام سید محمد ابطحی در مورد نحوه و زمان انتقالات حوزه علمیه اصفهان گفت: بحول و قوه الهی سامانه انتقالات از تاریخ ۷ تیر ماه ۱۳۹۹ فعال گردید و طلاب معززی که قصد تغییر مدرسه علمیه و یا حوزه تحصیلی را دارند می بایستی در پرتال شخصی وارد شده و در قسمت ثبت انتقالات درخواست خود را ثبت نمایند.

وی افزود: انتقالات بر دو نوع است انتقالات درون استانی که طلبه درخواست تغییر مدرسه علمیه را دارد و دیگری انتقالات بین استانی که طلبه درخواست انتقال به حوزه علمیه قم را دارد سامانه انتقالات برای داخل استان تا دهم مرداد و برای بین استانی تا اول شهریور ماه ۱۳۹۹ فعال می باشد.

مسئول انتقالات حوزه علمیه اصفهان ادامه داد: در انتقال درون استانی پس از ثبت درخواست و تایید مدرسه علمیه مبداء و مقصد و تایید نهایی مرکز، انتقال صورت می پذیرد  و در بین استانی متقاضی بایستی پس از ثبت درخواست مدارک لازم را بارگزاری نماید و پس از ارسال اطلاعات توسط مرکز مدیریت و تایید ابتدایی مقصد(حوزه علمیه قم) طلبه جهت تسویه حساب به مرکز مدیریت مراجعه و پس از آن انتقال صورت می پذیرد.

حجت الاسلام ابطحی خاطر نشان کرد: دو نکته در این زمینه لازم به ذکر است اولا: تمام این روندکه توضیح داده شد در پرتال شخصی قابل پیگیری است لذا طلاب باید از مراجعه حضوری خودداری نمایند و در صورت نیاز می توانند با شماره ۰۳۱۳۳۹۴۴۳۱۶ تماس برقرار نمایند. ثانیا شرایط و تذکراتی که در قسمت مربوطه قرار داده شده حتما مطالعه شود تا با آگاهی تمام اقدام به ثبت انتقالات نمایند.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =