حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

تقویت استعداد فرهنگی و هنری طلاب با همکاری ارشاد و حوزه اصفهان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: همراهی و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجموعه‌های تبلیغی و دینی مانند حوزه علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی در تقویت فرهنگ دینی مردم مؤثر است.

حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی در دیدار با معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه همگی ما نسبت به حفظ دین مردم مسئولیت داریم، گفت: همراهی و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجموعه‌های تبلیغی و دینی مانند حوزه علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی در تقویت فرهنگ دینی مردم مؤثر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه وظیفه و رسالت نخست حوزه‌های علمیه پرورش طلاب دینی و مبلغ است، خاطرنشان کرد: در کنار این مسئله، می‎توانید با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های فرهنگی هنری نیز برای طلاب برنامه‌های مختلفی داشته باشید همچنین برای تربیت طلاب حافظ قرآن نیز بخش قرآنی اداره کل آمادگی هر گونه همکاری را با حوزه‎‌های علمیه را دارد. تقویت

وی با بیان اینکه می‌توانیم از خلاقیت طلاب علوم دینی برای بخش‌های مختلف هنری بهره ببریم، تصریح کرد: نگارش متون دینی با رویکرد قصه‌های قرآن برای نمایش‌های صحنه‌ای از جمله مواردی است که می‌توانیم از ظرفیت طلاب حوزه علمیه استفاده کنیم.

حجت الاسلام سید حسین مؤمنی، معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان نیز در این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای همکاری بین حوزه علمیه اصفهان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حضور حجت الاسلام معتمدی در مدیریت این اداره کل را فرصتی برای تعامل بیشتر و بهتر به ویژه در بخش‌های فرهنگی هنری دانست.

گفتنی است، دیدار معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ۱۸ تیر در دفتر مدیرکل برگزار شد.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 2 =