حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

برگزاری جلسه هم اندیشی ماهانه مدیران مدارس علمیه اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین باطنی:

حوزه و حوزویان باید روش های تبلیغی خود را مبتنی بر شرایط موجود تطبیق داده و با ابتکار و خلاقیت، محتوای مناسبی را برای عموم مردم تهیه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا باطنی در جلسه هم اندیشی ماهانه مدیران مدارس علمیه اصفهان ضمن عرض خسته نباشید و خیر مقدم و تبریک ایام مبارک ذی الحجه الحرام و ابراز تأسف به مناسبت عدم برگزاری اعمال حج در سال جاری به خاطر بیماری کرونا اظهار کرد: با توجه به شرائطی که بیماری کرونا برای تبلیغ فراهم کرده لازم است حوزه و حوزویان روش های تبلیغی خود را تغییر داده و با ابتکار و خلاقیت، محتوای مناسبی را برای عموم مردم و طلاب ایجاد نماییم.

وی ابراز کرد: از آنجایی که در سال های اخیر شرائط اقتصادی رو به وخامت نهاده است مناسب است مسئولین حوزه خیرین را جهت تامین بخشی از هزینه های حوزه و کمک به طلاب نیازمند به میدان آورند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام خطاط ضمن تشکر از برگزاری امتحانات نیم سال دوم در مدارس علمیه گفت: پنجم مردادماه تمامی نمرات نیم سال دوم در سامانه بارگذاری شد و سال جدید تحصیلی از نوزدهم مردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز خواهد شد.

وی افزود: تعداد پذیرشی های امسال ۲۷۱ نفر تا کنون بوده که نسبت به سال گذشته یک سوم است. تبعاً بعضی از مدارس در سال جدید نمی توانند پایه یک تشکیل دهند.

معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان گفت: آموزش های ضمن خدمت اساتید با حضور استاد عالم زاده نوری شروع شده و ان شاء الله در ماه جاری با حضور اساتیدی همچون قائینی و شمشیری ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در پایان اظهار کرد: از مدیران محترم درخواست می شود نظرات خود را در مورد آیین نامه پیشنهادی شرائط کرونا اعلام نمایند تا آیین نامه در مراحل تصویب قرار گیرد.

در ادامه جلسه مدیران محترم مدارس علمیه استان نظرات خود را بیان کردند. جلسه هم اندیشی

 

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 1 =