حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

آغاز ثبت نام مدرسه تخصصی صوت و لحن خواهران

مسئول قرآن و تهذیب حوزه علمیه اصفهان گفت: ثبت نام دوره تخصصی صوت، لحن و مفاهیم ویژه دختران ۷تا ۱۸ سال در مدرسه قرآنی نورالهدی آغاز شده است.

حجت الاسلام حمید کرمی پیرامون راه اندازی مدرسه تخصصی قرآنی نورالهدی اظهار کرد: معاونت تهذیب حوزه های علمیه استان اصفهان مدرسه تخصصی قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه دختران را فراهم راه اندازی کرد تا علاوه بر ارائه قرآن در قالب هنر زیبای قرائت، مفاهیم بالای قرآن بیاموزند.

وی عنوان کرد: مدرسه قرآنی نور الهدی در رشته های آموزش تجوید، قرائت و مفاهیم قرآن کریم بصورت تخصصی ویژه دختران۷ تا ۱۸سال فعالیت دارد. این مرکز زیر نظر مستقیم حوزه علمیه اصفهان اداره می شود و علاقه مندان پس از استعداد سنجی و سطح بندی در دوره متناسب تجوید، صوت و لحن ثبت نام می شوند

مسئول قرآن و تهذیب حوزه علمیه اصفهان ادامه داد: مدت زمان هر دوره سه ماه و هر هفته یک جلسه است.

وی اضافه کرد: شناسایی نیروهای مستعد و تربیت آنان در دوره‌های آموزش قرائت قرآن کریم بخش صوت و لحن و تفسیر کاربردی، فهم آیات الهی و دستیابی به مقاصد قرآنی، زمینه سازی عمل به مضامین قرآن و اعتقاد ورزیدن به آن، تفویت انس و علاقه به قرآن کریم و یادگیری آن و استفاده از هنر در انتقال و درک مفاهیم قرآنی از اهداف برگزاری دوره هاست.

کرمی خاطرنشان: زمان ثبت نام از عید قربان تا عید غدیر است و  ثبت نام هم با مراجعه به سایت albayan.ir و یا تماس در ساعات اداری با شماره تلفن های ۰۹۹۰۶۴۰۹۹۳۱ -۰۳۱۳۳۹۴۴۵۲۲ انجام می شود.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 7 =