حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

ضرورت ثبت نام اساتید حوزه اصفهان متقاضی اینترنت رایگان تا ۲۵ آبان

امین شمگانی:

شمگانی از ضرورت ورود به سایت مشخص شده و ثبت نام اساتید حوزه علمیه اصفهان متقاضی برای دریافت اینترنت رایگان وزارت ارتباطات تا آخر روز یک شنبه 25 آبان ماه خبر داد.

امین شمگانی پیرامون تشریح آخرین وضعیت اختصاص اینرتنت رایگان برای اساتید حوزه علمیه اصفهان ویژه ایام کرونا اظهار کرد: با توجه به اقدامات و پیگیری های انجام شده مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان در روزهای گذشته، یک لیست ۷۰۰نفره از اساتید حوزه علمیه اصفهان که شامل اساتید مرکز تخصصی حوزه علمیه اصفهان، اساتید در حال تدریس ترم جاری و اساتید صورت رسمی درحال تدریس هستند را برای اختصاص اینترنت رایگان به وزارت ارتباطات ارسال کردیم. ضرورت ثبت

وی با بیان اینکه این لیست ۷۰۰نفره با هماهنگی شورای هماهنگی حوزه علمیه قم صورت گرفت، تصریح کرد: در آخرین خبر به اطلاع همه اساتید متقاضی می رسانیم، که همه افرادی که اسمشان دراین لیست ۷۰۰نفره هست و پیش از این از طریق پیامک به اطلاع آنها رسیده، باید حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه ۲۵ آبان به آدرس اینترنتی http://ictgifts.ismc.ir مراجعه کنند.

مسئول فناوری و اطلاعات حوزه علمیه اصفهان عنوان کرد: اساتید حوزه علمیه اصفهان مدنظر داشته باشند ابتدا با ورود به سایت مورد اشاره، مشخصات خواسته شده از جمله کد ملی و شماره تلفن همراهی که حتما به اسم خودشان باشد را وارد کنند، چرا که در صورت مغایرت مالکیت شماره تلفن همراه و یا اشتباه بودن کد ملی با اسم استادی که در لیست ۷۰۰نفره ارسال شده، هیچگونه اینترنتی به آنها اختصاص نخواهد یافت.

وی افزود: اساتید پس از ورود به سامانه، باید در قسمت “استاد در” بخش مرکز مدیریت اصفهان را مطابق عکس ذیل انتخاب نمایند.

شمگانی ادامه داد: از باب تاکید مجدد، دوباره متذکر می شویم که اساتید حتما باید تا آخر وقت روز یکشنبه ۲۵ آبان ماه اطلاعات خود را ثبت کنند، چرا که این فرصت تمدید نخواهد شد. ضرورت ثبت

مسئول فناوری و اطلاعات حوزه علمیه اصفهان عنوان کرد: پس از ثبت نام اساتید در سایت یاد شده، به امید خدا ۱۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای مدت یکسال از سوی وزارت ارتباطات اختصاص خواهد یافت و به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 10 =