حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

انتقام و مجازات عاملان ترور شهید فخری‌زاده، مرهمی بر دل جریحه‌دار ملت ایران است

آیت الله مهدوی:

آیت الله مهدوی در پیامی ضمن ارج نهادن بر خدمات شایسته و تلاش‌های بی‌وفقه شهید فخری‌زاده در هشت سال جنگ تحمیلی و در عرصهٔ علمی در دانش هسته‌ای و دفاعی در وزارت دفاع و همچنین فعالیت گسترده در مبارزه با ویروس منحوس کرونا، گفت: امید است انتقام و مجازات عاملان ترور مرهمی بر دل جریحه‌دار ملت ما باشد.

آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی، عضو مجلس خبرگان رهبری در پی ترور و شهادت دانشمند هسته‌ای آقای دکتر محسن فخری‌زاده«رحمه الله‌علیه» پیامی بدین شرح صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر ترور و شهادت دانشمند هسته‌ای و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، جناب آقای دکتر محسن فخری‌زاده«رحمهالله‌علیه» به‌دست تروریست کوردل و اَیادی آمریکای جنایتکار موجب تألم و تأسف اینجانب واقع گردید.

خدمات شایسته و تلاش‌های بی‌وقفه آن شهید در هشت سال جنگ تحمیلی و در عرصهٔ علمی در دانش هسته‌ای و دفاعی در وزارت دفاع و همچنین فعالیت گسترده در مبارزه با ویروس منحوس کرونا فراموش ناشدنی است.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای«دام‌ظله‌العالی» و جامعهٔ علمی کشور و خانواده محترم آن شهید عزیز، از درگاه الهی برای آن مرحوم حشر با حضرت اباعبدالله‌الحسین«علیه‌السلام» و برای بازماندگان صبر جزیل خواهانم.

امید است انتقام و مجازات عاملان ترور مرهمی بر دل جریحه‌دار ما باشد.

 

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 6 =