حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

سیاست‌های آمریکا همیشه در راستای دشمنی با ایران است

آیت الله طباطبایی نژاد:

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: سیاست‌های آمریکا همیشه در راستای دشمنی با ایران است و پیروزی‌های ما در برابر دشمن مرهون عنایات الهی، تدابیر رهبری و مقاومت مردم است.

آیت الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اصفهان، با بیان اینکه خداوند همواره انسان را آزمایش می‌کند، گفت: آزمایشات الهی فتنه نام دارند، فتنه به معنای کوره داغ و محل سخت برای آزمایش، همانطور که سنگ طلا به کوره می‌رود و اضافات آن از بین رفته و طلای خالص به دست می‌آید انسانی که مؤمن باشد اینگونه از آزمایشات الهی خارج خواهد شد. سیاست‌های آمریکا

امام جمعه اصفهان در ادامه افزود: برخی افراد دیندار و مؤمن هستند تا زمانی که مشکلی نباشد، همین که نخستین مشکلات پیش بیاید از مسیر دین و انقلاب اسلامی خارج خواهند شد، مانند افرادی که وقتی مشکلی برای پسر آنها پیش بیاید به همه چیز پشت می‌کنند، نظیر آقای امجد که دیدیم دچار چه اشتباهاتی شد و نتوانست در مسیر انقلاب باقی بماند، امام حسین(ع) می‌فرمایند در چنین افرادی دین لقلقه زبان است.

وی تحمل بر سختی‌ها و مشکلات را از ملاک‌های شناخت حق از باطل و سنجش عیار دینداری و صداقت افراد دانست و تصریح کرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال علیرغم شرایط شیوع بیماری کرونا مردم استان اصفهان در راهپیمایی خودرویی و موتوری حاضر شدند و بازهم حماسه آفریدند و مشتی بر دهان دشمنان زدند و نشان دادند در هر شرایطی حامی انقلاب اسلامی و دشمن دشمنان انقلاب اسلامی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به حواشی راهپیمایی ۲۲ بهمن اصفهان، اظهار کرد: این افرادی که این حواشی را رقم زدند دشمن نیستند، دوستانی هستند که دچار اشتباهی شدند و کار آنها اشتباه بود و جلسه تشکیل دادن علیه آنها هم اشتباه بود.

وی ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس مردم ما حماسه آفریدند و علیرغم تحریم‌های گسترده و اجماع کفار و برخی کشورهای مسلمان خائن علیه انقلاب اسلامی و کشور و ملت ما، مردم با ایستادگی در مقابل فشارها و دشمنان و مقاومت با دست خالی با دشمنان جنگیدند و از تمامیت ارضی و اقتدار و عزت کشور دفاع کردند و این یک افتخار برای ملت و کشور ما است.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و یکی از علل مشکلات اقتصادی کشور همین مسأله است، تصریح کرد: در چنین شرایطی طبیعی است که مشکلات اقتصادی پیش بیاید و باید با تکیه بر توان داخلی و حفظ اتحاد و انسجام در مقابل دشمنان قرار بگیریم، قطعا بایدن بهتر از ترامپ نیست و برای ما تفاوتی ندارد کدامیک رییس جمهور آمریکا باشد، چرا که مرام آمریکا و سیاست‌های رژیم صهیونیستی هرگز تغییر نخواهد کرد.

امام جمعه اصفهان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، خاطرنشان کرد: دشمن دست از دشمنی با ما و تحریم کشور ما برنخواهد داشت و فرقی بین جمهوری خواه و دموکرات وجود ندارد، سیاست‌های آمریکا همیشه در راستای دشمنی با ما است، باید باور کنیم اگر یار خداوند باشیم مشمول یاری خداوند خواهیم شد و پیروزی‌هایی که در جبهه مقاومت در برابر دشمنان به دست آوردیم مرهون عنایات الهی، تدابیر رهبر انقلاب و ایستادگی و مقاومت مردم هستیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − شش =