حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

بیانیه پایانی تجمع اعتراضی روحانیون و طلاب حوزه علمیه اصفهان به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی

حوزه علمیه اصفهان

تجمع اعتراض آمیز طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان به اقدامات جنایت کارانه رژیم صهیونیستی با حضور آیت الله طباطبایی برگزار شد و در پایان بیانیه این تجمع قرائت گردید

متن بیانیه پایانی تجمع اعتراضی روحانیون و طلاب حوزه علمیه اصفهان به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی بدین شرح است:

بسم الله القاصم الجبارین

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَهً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَکُوا

(سوره مائده آیه ۸۲)

فلسطین، پاره تن اسلام و قلب تپنده همه مسلمانان جهان، امروزه آماج حملات ددمنشانه مشتی غاصبِ آدم کشِ یهودی قرار گرفته که برای رسیدن به اهدافِ پلید و غیر انسانی خود جان مردان، زنان و کودکان را به نیستی کشانده و با حمایت سازمان‌ها و دولت‌های غربی و به ظاهر حقوق بشری از هیچ جنایتی فروگزاری نمی‌کنند.

این رژیم خون‌آشام و کودک کش، سگِ هار آمریکا در منطقه است که از رذالت و خیانتِ سران دولت‌های اسلامی استفاده وافر برده و با فرصت‌طلبی از موقعیت‌های مقطعی برای حمله به کشورهای مختلف اسلامی و نابودی زیرساخت‌های آنها و جاسوسی و ترور، سعی دارد نظام پوشالی و رو به زوال خود را بزکی تنومندانه کرده و به جان و نوامیس احاد مسلمین تعرض نماید.

غزه عزیز و کرانه باختری که در خط اول و مقدم این مبارزه قرار دارند، امروز از سوئی دردمند این تعرض و عدم حمایت سران دولت‌ها است و از سوئی با سرپنجه‌های آتشین به پاسخگوئی مقتدرانه به رژیم سفاک یهودی‌مسلک است تا این غده سرطانی بدخیم را از جهان بشیریت حذف نماید.

مسلمانان غزه که این مبارزه را در مکتب خمینی کبیر آموختند و با تدابیر خلف صالح او، کارزار با سنگ را بدل به ستیز موشکی نمودند امروز با حول و قوه خداوند جبار می‌روند تا درسی جاوید به صهیونسیم و حامیانش بدهند.

علما، فضلا و طلاب حوزه علمیه اصفهان وظیفه خود می‌دانند از این حرکت عزت آفرین و رو به جلو مجاهدان مسلمان فلسطین حمایت کرده رجاء واثق دارند با استعانت از فضل بی منتهای رب العالمین، شاهد تحقق وعده‌های الهی در نصرت مومنین و نابودی ظالمین بر مبنای آیه “وَ کانَ حَقًّا عَلَیْنا نَصْرُ الْمُؤْمِنِینَ” باشند .

بندهای بیانیه:

۱- طلاب و اساتید حوزه علمیه اصفهان حمایت خود را از آرمانهای خمینی کبیر که دفاع از مظلوم و مردم فلسطین است اعلام می دارد.

۲- ما طلاب واساتید حوزه علمیه اصفهان خواستار تحرک جدی وزارت امور خارجه در صحنه دیپلماسی در جهت محکومیت تجاوز رژیم کودک کش صهیونیست در مجامع بین المللی هستیم.

۳- طلاب و اساتید حوزه علمیه اصفهان حمایت خود را از گروه های مقاومت و نیروهای میدانی مقاومت تا ریشه کنی ظلم و استکبار اعلام می داریم.

۴- طلاب و اساتید حوزه علمیه اصفهان بر اساس منویات اسلام ناب محمدی و رهنمود های امام امت و مقام معظم رهبری دشمن اصلی اسلام را استکبار و صهیونیست می داند و بر همین اساس بر بصیرت و آگاهی لازم در دشمن شناسی برخی خواص و غرب زدگان داخلی و خارجی تاکید می کند و امیدوار است با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری بزودی غده سرطانی استکبار و صهیونیست نابود گردد.

 

مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 16 =