حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

بیانیه حوزه علمیه استان اصفهان از عملکرد شورای نگهبان

حوزه علمیه اصفهان:

شورای محترم نگهبان در راستای بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری کمال دقت و اقدامات لازم را انجام داده است و هیاهوی رسانه‌ای دشمنان خارجی و برخی از منتقدان همیشگی در داخل نیز هیچگونه تاثیری در انجام این مهم بر این نهاد انقلابی نداشته است.

متن بیانیه حوزه علمیه استان اصفهان از عملکرد شورای نگهبان به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

من هشدار می دهم که تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان، امری خطرناک برای کشور و اسلام است. اگر کسی بخواهد فساد کند و به مردم بگوید که این شورای نگهبان کذا، این فساد است، یک همچو آدمی مفسد است و باید تحت تعقیب مفسد فی الارض قرار بگیرد.

امام خمینی (ره)

اکنون که شورای محترم نگهبان مانند ادوار گذشته بر اساس قانون اساسی به تکلیف قانونی خود عمل نموده و در راستای بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری کمال دقت و اقدامات لازم را انجام داده است و هیاهوی رسانه‌ای دشمنان خارجی و برخی از منتقدان همیشگی در داخل نیز هیچگونه تاثیری در انجام این مهم بر این نهاد انقلابی نداشته است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت کامل خود را از عملکرد شورای نگهبان اعلام نمودند و در بخشی از سخنانشان عدم احراز صلاحیت را به معنای بی‌صلاحیتی نامزدها ندانستند بلکه معنای آن را میزان رسیدن گزارش ها و امکانات موجود دانستند.

ما روحانیون و طلاب حوزه علمیه استان اصفهان ضمن حمایت قاطع از عملکرد شورای نگهبان، با احترام به تمام نامزدهای انتخاباتی و دعوت به حمایت همگانی برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حفظ وحدت امت اسلامی، از ملت شریف و شهید پرور ایران برای شرکت در این حماسه بی نظیر دعوت می نماییم.

 

روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =