حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

با قهر کردن مشکلات حل نمی شود + تصاویر

حجت‌الاسلام طالب پور:

حجت‌الاسلام طالب پور: ما تنها به یک نفر رای نمی‌دهیم بلکه به 350 هزار نفر از مسئولین که رییس جمهور بدون واسطه یا با واسطه آنها را انتخاب می کند رای می دهیم.

برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و جلسه بصیرت افزایی با حضور حجت‌الاسلام طالب پور در حوزه علمیه اقدمیه شهرضا

حجت‌الاسلام طالب پور ضمن بیان فضایل حضرت معصومه (سلام الله علیها)، ثواب زیارت و مقام شفاعت و همچنین مقام علمی آن حضرت از زبان ائمه معصومین در زمینه انتخابات گفت: انتخاب باید اصلح باشد چون ما تنها به یک نفر رای نمی‌دهیم بلکه به ۳۵۰ هزار نفر از مسئولین که رییس جمهور بدون واسطه یا با واسطه آنها را انتخاب می کند رای می دهیم.

وی در ادامه به شرایط سخت اقتصادی اشاره کرد و افزود: با قهر کردن مشکلات حل نمی شود و ما نباید مثل بیماری که با مراجعه به چند دکتر خوب نشده نا امید باشیم بلکه باید دنبال دکتر بهتر باشیم تا بیماریمان را معالجه کند و اینجا هم باید انتخاب بهتری کنیم تا مشکلات را حل کند و اگر رای دادن تأثیر نداشت آنقدر دشمن تبلیغ رأی ندادن نمی‌کرد.

حجت‌الاسلام طالب پور گفت: باید مواظب وعده های انتخاباتی کاندیدها که جنبه عملی ندارد باشیم و همچنین باید واقع بین باشیم و انتظار نداشته باشیم ظرف کوتاه مدت همه مشکلات حل شود بلکه حداقل یکی دو سال نیاز است.

وی در پایان اضافه کرد: دو راه بیشتر وجود ندارد یک حفظ شرایط موجود بلکه بدتر شدن آن که با عدم شرکت در انتخابات و یا با انتخاب همین افرادی که مسبب این اوضاع هستند حاصل می شود و دوم تغییر و بهتر شدن که با انتخاب افراد انقلابی و متدین و کاردان حاصل می شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 16 =