حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

نشست هم اندیشی معاون تهذیب حوزه با منتخبین شورای شهر اصفهان

حجت الاسلام مومنی:

به همت معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان، جلسه ای مشورتی و هم اندیشی با برخی از منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان که سابقه طلبگی در حوزه علمیه اصفهان راداشتند، برگزار شد.

به همت معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان، جلسه ای مشورتی و هم اندیشی با برخی از منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان  که سابقه طلبگی در حوزه علمیه اصفهان راداشتند، برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی در ابتدای این جلسه ضمن ابراز خرسندی از انتخاب افراد انقلابی و دینی برای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر اصفهان گفت: قطعا ارتقا سطح فرهنگ دینی ازاولویت های شهر اصفهان است که همکاری و هماهنگی و خاصه برنامه ریزی با ارگان های مختلف شهری چون شهردای  و شورای شهر  لازمه تحقق این مهم است.

وی در ادامه اشاره ای مختصر به نیازهای فرهنگی شهروندان اصفهان براساس نظرسنجی های صورت گرفته کرد و گفت: افزایش تعاملات و همکاری  برای تدوین و تبیین برنامه های آتی لازمه حرکت است.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان در ادامه برخی از ظرفیت های فوق العاده فرهنگی و دینی حوزه علمیه برای همکاری با بدنه مدیریت شهری را برشمرد و تصریح کرد: همکاری مشترک متناسب با نیازهای جامعه لازمه بهره مندی از ظرفیت ها است. هم اندیشی

در این جلسه حجت الاسلام مهروی پور و رسول میرباقری  از منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای تحقق خواسته ها و انتظارات حوزه علمیه در عرصه ارتقا فرهنگی دینی در اصفهان پرداختند.

محمد رضا فلاح، دیگرمنتخب شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اهم وظایف شورای شهر احصاء مشکلات مردم و دسته بندی آنها  و اقدام برای رفع آنها از طریق ارجاع به بازوی اجرایی شهر یعنی شهرداری است، گفت: جای مسرت است که حوزه علمیه اصفهان در پیشانی احصاء کنندگان مشکلات فرهنگی مردم قرار دارد و اقدام به شناسایی مشکلات و معضلات کرده است و پرچم  رفع آنها را با کمک مدیریت شهری برافراشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − ده =