حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

فصل جدید انتقالات حوزه علمیه اصفهان آغاز شد

حجت الاسلام ابطحی:

حجت الاسلام سید محمد ابطحی مسئول انتقالات حوزه علمیه اصفهان از آغاز فصل جدید انتقالات حوزه علمیه اصفهان از تاریخ اول مرداد ماه خبر داد.

حجت الاسلام سید محمد ابطحی از آغاز فصل جدید انتقالات حوزه علمیه اصفهان از تاریخ اول مرداد ماه خبر داد و گفت: انتقالات درون استانی تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه و انتقالات خارج از استان تا تاریخ ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت و پس از این تاریخ هیچ گونه درخواستی ثبت نخواهد شد.

وی در مورد شرایط انتقالات داخل استان عنوان کرد: اتمام مقطع مقدمات(پایه ۱-۳) ، سپری شدن سه سال از آخرین انتقالی تطابق کامل دروس و محدوده در مدرسه مبدأ و مقصد ، وجود ظرفیت تعیین شده در مدرسه مقصد ، عدم اختلال نصاب در مدرسه مبدء از جمله شرایط برای انتقال بین مدارس داخل استان می باشد.

مسئول انتقالات حوزه علمیه اصفهان در مورد شرایط انتقالات خارج استان نیز افزود: شرایط انجام انتقال برای کسانی که درخواست انتقال به شهرستانهای زیر نظر قم را دارند، اتمام مقطع مقدمات(پایه۱-۳) بوده و اتمام سطح یک و همچنین موافقت مدرسه علمیه مبدأ برای طلابی که درخواست انتقال به حوزه علمیه قم را دارند، لازم است.

وی افزود: طلابی که درخواست انتقال به قم را دارند بایستی علاوه بر ثبت درخواست، مدارک لازم اعم از کپی شناسنامه و کارت ملی، عکس، آخرین مدرک غیر حوزوی، برگه معافیت تحصیلی و… را در سامانه بارگزاری نمایند؛ در غیر اینصورت درخواست ایشان لغو و یا با تاخیر انجام خواهد شد

حجت الاسلام ابطحی خاطرنشان کرد: در صورت عدم وجود شرایط، امکان ثبت درخواست ایشان در سامانه وجود نخواهد داشت و همچنین طلاب محترم باید توجه داشته باشند که تا زمان تایید نهایی مدرسه علمیه مقصد، جزء طلاب مدرسه علمیه مبدأ شناخته می شوند و موظف به حضور در کلاسها و انتخاب واحد می باشند.

وی در پایان گفت: کلیه مراحل انجام انتقال در صفحه شخصی طلاب در سامانه سدید قابل رویت و پیگیری بوده و نیازی به مراجعه حضوری طلاب به مرکز مدیریت حوزه علمیه نمی باشد.

 

 

حوزه علمیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + چهار =