حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

فعالیت توأمان در فضای حقیقی و مجازی رسالت امروز مبلغین است

حجت الاسلام احمدیان:

حجت الاسلام احمدیان گفت: بیان احکام الهی برروی منابر، پررنگ ساختن مباحث قرآنی و تاکید بر این موضوع، فعالیت مجدانه و برنامه ریزی شده در فضای مجازی توام با فضای حقیقی از جمله اموری است که مبلغین می توانند در ایام محرم اجرا کنند.

حجت الاسلام عبدالرسول احمدیان، در همایش طلایه داران تبلیغ؛ مجمع مبلغان ماه محرم الحرام ۱۴۴۳ هجری قمری اصفهان که به همت معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در خیمه گلستان شهدا برگزار شد، اظهار داشت: مبلغین و روحانیون هدایتگران جامعه به سوی کشتی نجات یعنی دستگاه سیدالشهدا(علیه السلام) هستند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به اینکه  تشدید کرونا شرایط را برای انجام اعمال زیادی چون تبلیغ، بسیار سخت کرده است، ادامه داد: ما وظیفه داریم نسبت به رعایت اصول بهداشتی در امر کرونا حین انجام تبلیغ حساس باشیم.

حجت الاسلام احمدیان خاطرنشان کرد: بیان احکام الهی روی منابر، پررنگ ساختن مباحث قرآنی و تاکید بر این موضوع، فعالیت مجدانه و برنامه ریزی شده در فضای مجازی توام با فضای حقیقی از جمله اموری است که مبلغین می توانند در ایام محرم اجرا کنند.

وی بیان کرد: مردم، ما را به عنوان الگو پذیرفته اند، لذا بزرگترین و موثرترین نوع تبلیغ، تبلیغ عملی و رفتاری است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: وظیفه جدی حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی را بر عهده داریم که قطعا امید بخش است.

 

 

حوزه علمیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 3 =