حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

دوره تربیت کارشناس پلی‌کلینیک فرق و ادیان برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام مؤمنی:

حجت‌الاسلام مؤمنی از برگزاری دوره تربیت کارشناس پلی‌کلینیک فرق و ادیان خبر داد.

حجت‌الاسلام سید حسین مؤمنی اظهار کرد: پاسخگویی به شبهات از ضرورت های عرصه تبلیغ در شرایط حاضر است. دوره تربیت

وی با اشاره به هجمه شدید فرهنگی از سوی دشمنان و حمله به دین، گفت: یکی از الزامات عرصه تبلیغ، داشتن آگاهی لازم نسبت به فرق و ادیان است، امروز جوانان ما در حال جذب به سمت فرق و ادیان مختلف و عرفان‌های نوظهور هستند که شایسته است تربیت مبلغین تخصصی در این عرصه جهت پاسخگویی به سؤالات، ابهامات و شبهات درد ستور کار قرار گیرد.

معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: بر همین راستا اقدام به اعلام جذب مبلغ آشنا به مباحث فرق و ادیان کرده‌ایم تا دوره تربیت کارشناس پلی‌کلینیک فرق و ادیان را برگزار کنیم.

وی در توضیح سرفصل‌های آموزشی این دوره عنوان کرد: دوره‌های آموزشی نقد فرق و ادیان، شیوه‌های پاسخگویی دینی، روش ها و الگوهای مواجهه، روان‌شناسی ارتباط با دیگران، آسیب‌شناسی روانی (اختلالات) و مزاج‌شناسی است.

حجت‌الاسلام مؤمنی در تشریح مزایا و امتیازات شرکت در این دوره آموزشی بیان کرد: بهره‌گیری از اساتید حوزه و دانشگاه، اعطای گواهی پایان دوره، جذب افراد برگزیده در پلی‌کلینیک فرق و ادیان از آن جمله است.

وی اظهار کرد: از شرایط ثبت‌نام می‌توان به اتمام سطح دو، سابقه تحصیلات روان‌شناسی و مشاوره یا فعال‌بودن در حوزه فرق و ادیان اشاره نمود.

گفتنی است، طلاب خواهر و برادر به منظور ثبت نام می توانند از طریق نشانی اینترنتی ثبت نام و اطلاعات بیشتر: esfhozeh.ir/tahzib/feragh اقدام و مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در این دوره تا ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰ است.

حوزه علمیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 13 =