حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

دشمن با درگیری میان مسلمانان سعی می کند به نقشه های خود عمل کند

حضرت آیت الله نوری همدانی:

دشمنان کینه توز اسلام که امام خمینی رضوان الله علیه آنها را استکبار نامیدند، با درگیری میان مسلمانان سعی می کنند به نقشه های خود جامه عمل بپوشانند.

حضرت آیت الله نوری همدانی ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و امام صادق (علیه السلام) بیان داشتند: نمی توانیم از ذکر پیامبر اکرم به این لفظ بسنده کنیم چون در آیات قرآن کریم از ایشان به عظمت و بزرگی یاد شده است و در تاریخ اسلام و نزد شاعران از جایگاه بلندی برخوردار است.

ایشان با بیان اینکه امروز به عالمان زمان شناس و خدمتگزار نیاز فراوان داریم، بیان کردند: علما همیشه مورد احتیاج جامعه هستند اما تاثیر آنها در زمان ما بسیار بیشتر است.

این مرجع تقلید با تاکید براینکه امروز باید بیش از هرزمان دیگری بیدار باشیم، گفتند: دشمنان کینه توز اسلام که امام خمینی رضوان الله علیه آنها را استکبار نامیدند، با درگیری میان مسلمانان سعی می کنند به نقشه های خود جامه عمل بپوشانند.

ایشان با اشاره به وضعیت کشورهای افغانستان، یمن، سودان و امثال آن، افزودند: دنیای استکبار با ایجاد تفرقه و مشغول کردن مسلمانان به درگیری های داخلی تلاش می کنند بر مرکب کدخدایی جهان نشسته و سلطه خود را حفظ کنند، امروز وضعیت مردم مظلوم افغانستان و ظلمی که در حقشان ازجانب افرادی که بانقشه امریکا و پول عربستان و اجراء صهیونیست سرکارآمده تأسف باراست و مجامع جهانی باید درمقابل این ظلم هاسکوت خود را بشکنند.

حضرت آیت الله نوری همدانی، گفتند: این برخورد ادامه دارد تا مسلمانان قدرت یافته و دشمنان را از مرکب کدخدایی پیاده کنند.

ایشان افزودند: وظیفه امروز علما، بیدار و هوشیارکردن مردم است تا استکبار و نقشه های آنها را بشناسند.

 

 

حوزه علمیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =