حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

جلسه تکریم و معارفه مدیران حوزه علمیه علوی(ع)

حجت الاسلام مؤمنی:

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محسن مومنی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه معرفی و از خدمات ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین حسین رجایی تقدیر می شود.

حجت الاسلام محسن مؤمنی مدیر جدید حوزه علمیه آیت الله علوی خوانسار با بیان اینکه حوزه‌های علمیه باید شهدا را الگوی خود قرار دهند، اظهار کرد: امروز تمام عرصه‌های مدیریتی مدیون خون شهدا به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی هستند.

وی با بیان اینکه ائمه اطهار و امام خمینی در مسیر تبلیغ دین اسلام زحمات زیادی کشیدند و در عصر کنونی نیز مقام معظم رهبری با وجود چالش‌های زیاد برای تبلیغ دین و اسلام ناب محمدی در مقابل دنیا ایستاده است لذا طلاب نیز در حمایت از رهبری در این مسیر بیش از گذشته قدم بردارند.

مدیر حوزه علمیه آیت الله علوی خوانسار در تشریح اهداف و برنامه‌هایش، گفت: حول تعلیم و تربیت طلاب، تولید علم و نظریه پردازی در حوزه علوم انسانی و اجتماعی با رویکرد اسلامی، ارتقای هویت و جایگاه حوزه علمیه آیت الله علوی در شهرستان، حضور فعال روحانیون در عرصه‌های علمی و تبلیغی و تلاش در تحقق گام دوم انقلاب گام بر خواهم داشت.

مؤمنی افزود: برای بازنگری سیستم آموزشی حوزه در ابعاد مختلف، ایجاد منابع مالی حوزه، تقویت وحدت بین حوزه و آموزش و پرورش و دانشگاه‌های شهرستان، ارتقای سطح معنوی و بصیرت افزایی سیاسی طلاب حوزه علمیه، جذب جوانان و نوجوانان در حوزه، احیای موقوفات به تاراج رفته حوزه علمیه با همکاری اوقاف، و برگزاری یادواره شهدای طلاب و تدوین برنامه جامع حوزه علمیه تلاش خواهم کرد.

در انتهای این جلسه از زحمات حجت الاسلام حسین رجایی تقدیر و حجت الاسلام محسن مؤمنی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه آیت الله علوی معرفی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =