حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

آغاز امتحانات پایان ترم فقط به صورت حضوری و در مدارس علمیه

حجت الاسلام خطاط:

حجت الاسلام خطاط از آغاز امتحانات پایان ترم حوزه علمیه اصفهان فقط به صورت حضوری و در مدارس علمیه استان اصفهان خبر داد.

حجت‌الاسلام‌ عبدالامیر خطاط در نشست مدیران مدارس علمیه، از آغاز امتحانات پایان ترم در روزهای آتی خبر داد.

وی بیان کرد: امتحانات فقط به صورت حضوری و در مدارس علمیه برگزار می شود و طبق برنامه ریزی و آمار اخذ شده، نهایت افرادی که در یک درس و سر جلسه امتحانی شرکت خواهند کرد ۶۰ نفر بوده که چنانچه اصول بهداشتی رعایت شود مشکلی پیش نخواهد آمد.

معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: به مدیران مدارس توصیه می کنیم که مدارس، محافل و مکان های مختلفی برای برگزاری جلسه امتحان با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم کنند تا از اجتماع طلاب در زمان امتحانات ممانعت به عمل آید.

وی ابراز کرد: تصحیح اوراق امتحانی، امسال هم برعهده اساتید دروس و با نظارت مدارس بوده و قسمت بازرسی معاونت آموزشی به صورت اتفاقی تصحیح برخی از برگه های امتحانی را بررسی می کند.

حجت الاسلام خطاط یادآور شد: مدیران مدارس سرعت در تصحیح را مدنظر قرار دهند. خاصه در زمینه دروس پیش‌نیاز اهتمام داشته باشند که برای انتخاب واحد نیمسال دوم مشکلی پیش نیاید.

وی افزود: مدارس باید تلاش کنند در منطقه و محله مدرسه خود، برای جذب طلبه اقدام کنند ولی در زمینه کلان، معاونت آموزش مرکز مدیریت هماهنگی های لازم را به عمل آورد.

حجت الاسلام خطاط خاطرنشان کرد: مدیران اقناع فکری طلاب را جدی تلقی کنند، از کارهای اساسی مدیران مدارس و مسئولان مدارس، این است که ذهن طلبه در باره زی طلبگی، هویت طلبگی و آینده طلبگی اقناع فکری شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =